Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A virslit úgy zacskóstól beletettem a serpenyőbe, és miközben néztem, belerobbant az arcomba és valami kásás valamit kaptam. Na de az a fura hogy az egyik tud beszélni !! Valami olyasmit mondott hogy: "drágám mit csinálsz a konyhában?" meg: "légyszives menny ki kisfiam mert elfenekellek". Ez mi lehetett? Miért fenyegetett meg a virsli kása? Valakinek volt már ilyen?? félek elmondani anyának mert lehet majd meg fog verni a kása.. légyszíves valaki!

2019. dec. 24. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Már vagy 4 napja történt, most jelenleg lezárt átlátszó dobozban tartom mert félek kimászik a kukából, iszonyú büdös. Lehetséges mérget áraszt ki magából ami ártalmatlan emberre? mert még nem lett semmi bajom
2019. dec. 24. 14:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy ne igyál többet, vagy ne drogozz, vagy vedd be a gyógyszereidet. Komolyan. Van orvosi ügyelet is.
2019. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mióta beletettem abba a befőttesüvegbe már nem beszél csak iszonyú büdös meg mintha színe is változott volna.. Neked már volt ilyen vagy valakinek? Már nem is beszél csak tényleg nagyob büdös most vettem ki..
2019. dec. 24. 15:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet kinthagyom a szobám polcán és holnap megnézem elmászik-e, szerinted jó ötlet?
2019. dec. 24. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

A befőttesüveg nem jó, mert valaki itt már befőttesüvegnek érezte magát és zavarta hogy sokan nézik. Szóval lelki izét kap tőle.

Egyébként meg most már tudod, hogy a virsli kásából készül.

Vannak hallgatag virslik is, de azok magányosan kásásodnak el.

Mondtam hogy ne zárd üvegbe, mert a virsli magát jó házastársnak és szülőnek képzeli, és ugye a hazugság bűzlik. Valami bűzlik Dániában. Azt hiszem a dán sajtról nevezték ezt el.

Szóval engedd ki a befőttesüvegből orrcsipeszt használva, és mutass neki ajtót.

2019. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na! Az van hogy nem csináltam vele semmit , és csak színt váltott meg nagyon nagyon büdös. Nincs semmi bajom tőle.
2020. jan. 9. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

És akkor a virslikása a dínóval hogy lett, mert ott is aggódtam az ekekapa miatt is hogy az bumeráng.


Már-ki

2020. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na é ugyan az az ember vagyok. 2021 január 6-án dobtam ki a kását ak ukaba. iszonyúan büdös volt de szerintem nem pattintotthatta fel a fedelet ezért már nem félek annyira
2021. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!