Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gyakorikerdesek.hu-nak...

A gyakorikerdesek.hu-nak miért ez a neve, miközben idiótábbnál idiótább kérdéseket tesznek fel gyakran?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom eleve a normális kérdések miatt indult el az oldal.

Aztán megjöttek a gyökerek.

2019. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
79%
De meg ám, pedig ha gyökér lennék, bokor lenne rajtam. Bár, a linux-ba is van gyökér (Root) és akkor, a linux-on nincsen bokor, most szólj hozzá. Hanem kérdező, mert a kérdések gyakran előfordulnak, vagy "Gyakran angolosan: Gyiahk-Rän"
2019. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
8 éve még az nagyon jó volt ez az oldal, csak azóta az embereknél elég jól lecsökkent az értelmi színvonal + még elkezdtek páran trollkodni és mostanra oda jutottunk, hogy a pár értelmes kérdés és hasznos válaszok elvesznek a tömegben.
2019. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
100%
Hát, igaz, bár humor kategóriába, nem baj ha szeretünk hülyéskedni :D Én mondjuk élvezem, nem sértek meg semmit, valaki meg röhög rajta.
2019. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
MoneTaliMonolisAmo valaki gyökereztető bitorolja az én 71%-omat, szerintem is a humor kategóriában lehet hogy humoros dolgokat nem kellene írnunk, mert még valaki nevetni fog. Inkább átugrok az apostolosodhoz, habár most írtam oda. Lehet hogy válaszoltál valami nagyon szomorút...
2019. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Most már mindenki mindent tud és próbál új lenni.
2019. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt akkor: pogácsa, hogy szó szerint idézzek egy klasszikustól.
2019. dec. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#1:

Hogy jön ide egy amcsi fekáról szóló '77-es tévésorozat?

2019. dec. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Igazad van, ő azt hiszi hogy Kunta Kinte, akkori szlogen szerint nem tudja hogy Kite Kinte. Vagy ő gyökértelen és idegesítik azok, akik gyökerekkel rendelkeznek.

1#-nek írom, hogy a gyökerek a répafélék családjába tartozó afrikai csalánozó faj, az első repülni tudő növény, átmenet a növényel és a madarak között.

Már-ki

2019. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

#1-nek az lehet a kedvenc dala, hogy:

Ha én gyökér volnék,

sohasem rotyognék...


Már-ki

2019. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!