Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit mondott volna jézus,...

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Mit mondott volna jézus, amikor, egy illetőt állított volna a sarkára, akinek fél élete lett volna?

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 20:50
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom.
2019. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tudom, na mit mondott? Talán, én se tudom? De ti tudjátok, tudnotok kell, isten fiai.
2019. dec. 28. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok isten fia, ln Már-ki vagyok, Márknak hittél. Feltettem már a kérdést, hogy hogy lehet az hogy valaki a sarkára álljon, jó ötletek voltak rá.

De. (Devel nem kezdünk mondatot állítólag, de én nem kezdtem, hanem befejeztem az elején.)

Először azt mondta: Jézus! - és hátranézett. És nem látá senkit. Ekkor mondta vala: Bizony mondanám néked, hogyha nem állasz az talpadra és nem leszel tamponálló, akkor a sarkadra foglak vala volt leend állajtani téged az úr akarattyából, kelt Balatonakarattyán azúr esztendejében, fehér havában, sarkadra esésed napján. E napot, mely innentől az év sarokköve, sarki fénye lett mostantól eddig elé, fél életedet sarkon állással kell töltened.

És teremté azúr a sarkonállás ősi mesterségét 0. napon.


Már-ki

2019. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!