Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tejfel szó miért van rokonsá...

A tejfel szó miért van rokonságban a felhő szavunkkal?

Figyelt kérdés

#tejfel rokonságban #felhő szavunkkal
2019. dec. 30. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Mert az anyukája ángyának a keresztfia öccsének a sógorának az apósa neki és időnként leisszák magukat a sárga Terra Australis Incognita-ig, de csak ha jókedvük van, mint most, szilveszter sztalonekor.
2019. dec. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ment a ződ, mert ez hasznos vót.

Ezt nem gondoltam, hogy még az ángyának is...

Honnan gyötté reá a Sztallónére?

Egyébként azt hittem hogy ugyanaz, mint a lehő meg a tejlé közt. A kettő meg együtt tejfelhő. Én így ismertem, még Sztallonétől hallottam két dobbantás között péj bekileg.

-ki

2019. dec. 30. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Tőhlef a atgudgem Ymric trem.

Bocsánat. Az amikor szőrgolyót hullat, majd elpárolog. Ennyi a különbség. :) De 40 fokon mosható pizsamát lehet készíteni a lehullajtott kis pamacscságokból. :) De aztán a maradék is elpárlik belőle. :) Úgyhogy elvégrendő is, fölöslegesen feccöltél ebbele energiát, hogy pizsamát csinálj a levedlődött szörpamákbol.

2019. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!