Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elnézést, maga Ön?

Elnézést, maga Ön?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tomó bástyó jó ez, ez jobb mint a Napkelés.

Onmagam vagyok. De amikor magamon kívül vagyok, akkor Önözöm magam, ezért olyankor önző vagyok.

Az önzés tehát a nemzés és az igenzés harmadik személye. Nyelvtanilag. Fültanilag összecsenő szavak, ha elnézek, akkor arra magam vagyok, és nem látom Öntől magam, akkor megakadályoz benne hogy önmagam legyek, egyes szám első és harmadik személyben. Ez már az egypetéjű ikreknél is probléma, sőt a tudathasadás meg a maghasadás, meg a hajnal kettéhasadásakor, a Napkeléskor is probléma.


Már-ki

2019. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van humorotok, srácok. :D
2019. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem gyanús, hogy Tomó bástyó az első válaszoló is. :D
2019. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, #2,3 én Már-ki vagyok, nem Tomó bástyó. Én is szoktam néha kiírni kérdést, de nem válaszolok magamnak, mert akkor Ön lennék, és tegeződök magammal is, tehát Ön nem lehetek.

Egyébként kösz a dícséretet.


Már-ki

2019. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. :D Nincs mit! :)
2019. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Márhogy Én?
2019. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

*Jaj, elnéztem xd

csak vicceltem. Ön vagyok, igen.

:)

2019. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
58%
Igen, én vagyok, itt a fényben, és látom, a napodat Tomó Bástyó, ahogy felkel, mint szél a szélben. Aztán, mikor továbbjut, a következők felé, utána, én leszek vagyis, ön, egy zökkent ötlettel állok elő "ÖnZő."?
2020. jan. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, anyád.
2021. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!