Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges hogy, igaz legyen...

Lehetséges hogy, igaz legyen ez a növekedései görbe? ,

Figyelt kérdés
Nos 8 és évesen bennw voltam a legtetejébe mert 133 cm voltam és kellene most 185 cm magasnak lennem miért nem vagyok akkora! Értelmes válaszokat köszönöm
2019. dec. 30. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes válaszokhoz kérjük, tegyen fel értelmesen megfogalmazott kérdést.


Köszönjük megértését!

2019. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mitől nem értelmes ja hogy, el írtam kicsit! Gontoltam ki kérem hozzá érrők véleményét, mert ez jelentheti azt is hát valami bajt mindenképpen mert elég nagy voltam átlagon felüli ennek folytatodmi kellett volna! Legalább 190 cm kellene lennem minimum és vagyok 170 közelében!
2019. dec. 30. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Eléggé zavaros a kérdésed!

Ha pedig a nagyságoddal van bajod, akkor jó, ha tudod: az a növekedési görbe, amit láttál, egy átlagos érték.

Van olyan ember, aki fiatalon jobban növekszik, és van olyan, aki egy kicsit idősebben.

Tehát adott életkorhoz nem várhatsz el adott magasságot, még arányítva sem.


Ha kíváncsi vagy, hogy nősz-e még, akkor nézesd meg, hogy lezáródtak-e már a hosszú csontjaid.

2019. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért zavaros mert elég fáradt vagyok sokat dolgoztam 13 órát közel
2019. dec. 30. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Legközelebb ilyen állapotban ne kérdezz, vagy sokszor olvasd át.

Át is tették a humorba, pedig nem oda való. Ha normálisan leírtad volna, értelmes kérdés lenne.

2019. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!