Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A szinkronszínész szinkronban...

A szinkronszínész szinkronban színész és még mi szinkronban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Az zavart be hogy vannak szinkronúszók, de azok szinkronban úsznak, azt láttam.
2020. jan. 4. 23:46
 2/5 anonim ***** válasza:
A szinkronszínész színe és esze szinkronban van, így közúti jelzőlámpaként is felhasználható, mert ha megérti, hogy már több közlekedőre nem számíthat a zebrán, akkor a színe pirosra vált, de ha az átkelésre többen várakoznak, akkor zöldre, ez egy (némileg) intelligens alkalmazás képviselője.
2020. jan. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ment a ződ - még mindig 63-on vagy, ez nem igaz -, tehát a szinkronszínész közlekedési lámpa és szinkronban van az esze a színével, de mi van akkor, ha ráveszik, hogy játssza el, hogy ő a közlekedési lámpa. Akkor közlekedési lámpaként villogva tiltakozni fog hogy önmagát játssza, vagy merítve tapasztalataiból egy közlekedési lámpát alakító ön-meghasonult közlekedési lámpa lesz?
2020. jan. 5. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Valaha, már olyan régen, az évet sem tudnám megmondani, far, far away néhány pillanatig 100 % birtokában voltam, aztán pár hét ingadozás után ez leesett nyolcvanvalahány százalékra, de egy beszólásommal, mert ilyen karakán fickó vagyok ám, hirtelen leesett a szint 78 ra.

Teltek az évek és semmi változás ám egyszer az égiek megint degradáltak és minden átmenet nélkül 73 lett belőlem. Talán valami 74 is felvillant ekkor pár hétre, de ez senkit ne befolyásoljon, mert aki egyszer hetvenhármas, az csak tévedésből térhet el ettől.

Na persze innen már könnyű volt az utam lecsökkenni 68 értékre, ami szintén egyetlen pillanat alatt következett be és néhány évig kitartott, de minden megkopik egyszer, így egy, vagy két éve hirtelen megint kaptam egy mínusz ötöt és bizisten ettől kétszázezer tappancsmancs sem tántoríthat el azóta, csak az égiek kegye, amely eddig sohasem egy-két ponttal változtatott, hanem mindig csak öttel és minden esetben lefelé, függetlenül a 100%-os válaszaimtól, de ebben az a jó, hogy a 0-t is bátran bevállalhatom, hiszen annak sincs semmi jelentősége.

Nem csak én vagyok így, a Jehova Tanúi pontozása általában 0, de ez sosem változtat a beállt százalékukon, közismert egy 32 és egy 22% -os válaszadó.

Valamivel talán mi is szinkronban vagyunk, lehet, hogy pont a színünk, vagy az eszünk alapján kaptuk az értéket az Algoritmus Isteneitől, de mindez ne zavarjon.


A szinkronszínész akkor sem lehet azonos önmagával, ha saját magát játssza, így ha jelzőlámpaként elmereng a - lenni, vagy nem lenni - kérdésen, akkor természetesen mindkét esetben vált a színe pirosból zöldbe, meg vissza, így az autósok szaporán lépkednek a gázra és a fékre és közben dühösen követelik:- dobj már fel egy pénzt, hogy fej, vagy írással eldönthesd Hamletlámpa a létezés nagy kérdését, mert már Gödöllőnél áll a sor vége! -

2020. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi, mondjuk gondoltam, mert akár kérdezek, akár válaszolgatunk, általában jó agymenéseket, gondoltam hogy mesterségesen jegelve vagy, hiszen nyomom a szinkronszínészek zöld lámpáját ahogy írtam. Mondjuk engem nem zavar ha 5 százalékon lennék akkor se.

Örülök hogy ismeretlenül találkoztam jó néhány jó, kreatív agyú, gondolkodó emberrel. Már ez is oké.

Már-ki

Ja, igen, szóval a Lenin vagy nem Lenin úton haladnak szinkronlámpáink a gödöllői mintagazdaság göröngyös útján Dániába?

2020. jan. 6. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!