Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Énekelnek az űroperákban? Ha...

Énekelnek az űroperákban? Ha nem akkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, amikor kapnak levegőt. Azt meg a zűrellátó Központban tudnak venni percenként egy litert.

Előző válaszadó írta, amikor nem, akkor keresik meg Maszt urat, aki bált szokott tartani.


Már-ki

2020. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyitányként megszólal a - Csillagok, csillagok, szépen ragyogjatok - dallama.

Aztán a hősszerelmes - Elmegyek, elmegyek, hosszú útra megyek - áriával kezdi az első felvonást és elérkezik az úrhajó közben a Taurus csillagképben a Zöld csillaghoz by Radics és a csillag kéri, hogy - Szólíts meg vándor! -

Ez megtörténik és - Csillagfényben - mi tagadás - Csillag születik -

Második felvonás:Babits prózában elmondja, mi van a - Csillag után -, majd megjelennek - Az elveszett csillag sárkányai -, amik valójában Alienek.

Ekkor öt percig sikoltozás van előírva, amit azzal is lehet fokozni, hogy a nézőtéren a közönség székei a súlytalanság állapotában lebegni kezdenek, ami innentől az előadás végéig úgyis marad. Azokat a renitens nézőket, akik berepkednek a színpadra, a segédrendező egy teniszütővel, mint egy szervát, visszaadogat, hogy ne zavarják a cselekményt.

A feszültség további fokozására elhangzik a - Láva dal-, mert a bolygón, ahol éppen járnak, még kezdetlegesek az állapotok.

Harmadik felvonás: Bizony, ez a - Káosz birodalma -, így elhangzik a - Káoszdal -.

ahol a - Kárhozat Holdja - lebeg.

A fináléra beröppen Vera Schmidt és előadja a - Süvít a szél - dalát, ami így a nézőket kiröppenti az előcsarnokba, de a ruhatárban nincs tumultus, mert zorall Terminátorok fegyelmezik a népet.

A kíséretet a BioRoBot adta.

2020. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örök 63, nyomok egy ződet, elolvastam a sztoridat, nem semmi a 63.


Már-ki

2020. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem😞
2020. jan. 6. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom te pontoztál le mindkettőnket most Örök 63%-kal.

Ha komolyan kérdezted miért a Humor kategóriába írtad? Miért nem az Egyéb kérdésekbe például? Mit vártál itt?


Már-ki

2020. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyéb kérdédekbe írtam... Csak áttették. És nem én pontoztalak le titejet
2020. jan. 8. 07:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor bocs'.


Már-ki

2020. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!