Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a bárányok hallgatnak...

Ha a bárányok hallgatnak ugye, akkor a tehenek tehénkednek ugye?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez most elég gyenge volt.
2020. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld, önkritika miatt is.

Hát becsúszott...

2020. jan. 10. 03:12
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazad van Örök 63, de mint tudjuk, jó munkához idő kell, rosszhoz még több. Hát ez utóbbi történt.


-ki

2020. jan. 10. 03:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Speciel nem én voltam, másnak is van 63-a a világon. (ami nagy kár, mert különben a nevembe is szerepeltethetném, de így...?)

Szerintem különben kamuzik a Hollywood, mert dehogyis hallgatnak a bárányok, ha egyszer bégetni van kedvük, már miért hallgatnának?

A báránydemokráciában minden birka szabadon elmondhatja, illetve bégetheti a véleményét és senki nem bégeti le az előtte szólót, ráadásul inzultusokra sem, vagy legalább is csak ritkán kerül sor, mert az igazi (karámmenti) demokrácia, ahol nem csak a vezérürü hallathatja a hangját.

Ami meg a teheneket illeti, azok joggal tehénkedhetnek, bár itt meg kell jegyeznem, hogy én utoljára a kocsmapultra láttam valakit tehénkedni, de az már elég régen volt, mert már vagy húsz, vagy harminc éve nem voltam kocsmában, ezért a tehénkedés kérdésében a véleményem indifferens.

2020. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mellesleg ilyen fanyar hozzáállás nem a sajátom, mert viccet mindenből lehet csinálni, csak akarni kell, így legközelebb hasonló esetben rám ne gyanakodj, különös tekintettel arra, hogy a gyanakvás és a poéngyilkolás öl, butít és nyomorba taszajt, ráadásul elnyomja a kacajt, meg a ricsajt.

Ez utóbbi nem teljesem megy rá, de majd rákenjük.

:)

2020. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz, Örök 63,

Nem gyanakodtam, csak elgondolkodtam, hogy tényleg jó-e. Azzal az emberrel van baj, akinek nincs önkritikája.

Egyébként én is úgy vagyok, hogy mindenből lehet poént csinálni, ha megfelelő szellemi tőkéje és nem utolsó sorban érzéke van a humorhoz. A vegán lisztérzékenyes kérdésemre itt a Humor kategóriában voltak akik komolyan válaszoltak. Nem gond az sem, csak hol a humor érzék?

Hollywood egy agymosoda, írhattam volna azt is, hogy a bárányhimlők hallgatnak ugye, azonban sokan meg se születtek, amikor ez a film kijött, így az áttételes humor nem jött volna le mindenkinek.

Tehénkedni én is láttam jó pár évtizede a kocsmában embereket, de a trolin is volt már olyan asszonyság, aki mellém ült és amőba szerűen körbeefolyt.


-ki

2020. jan. 10. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha bárányak bariznának, csak akkor tehénkednének a tehenek. De mivel hallgatnak, ezért ők bőgnek.
2020. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha van barikád, akkor van tehened is, és ha a barikád hallgat, akkor a tehén depressziós és nem tejel.
2020. jan. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!