Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tehát az Antikrisztus nyelőcsö...

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Tehát az Antikrisztus nyelőcsöve valójában önálló gondolkozású. Vagy maga az Antikrisztus is az a születése után?

Figyelt kérdés
Segítségre van szükség, mert nemtudom, nemtudom... De igen, segítsetek neki!!! Azért mert értenetek kell emberek, a fény hangját... a fényét... Értitek emberek! A mészkő, és a veréb, összetalálkozik, látják a szelet, mint szél a szélben. Aztán, látnak egy fickót, meg egy nőt, a fickó, kamerával a kezében azt mondja a nőnek, ha elbotlasz, felveszlek, a nő nyögve vissza: Ha elbotlasz, megesketlek, miközben a keresztet fogta, rájött, hogy két Kereszt van a kezében egyszerre!!! Az egyik rövidebb, átlósan átszeli a hosszabbat, ezért lett kereszt, az út. És így, a film forgatása alatt, megszületett az Antikrisztus... Kenura és kajakra rakva, a szent szél hangját eldobatva, menj a cickány, menny a kút, ami majd, nagyon vaút... A Végén mindkettő elüvöltötte magát, aztán akkor, létrejött, a szél, felforgott magasra, és látta az érzelmet a szemeiben... Erre azt felelte, az AntiKrisztus, "Én vagyok a fény istene, aki tovább halad a szélben, és ezért alkotódik meg a harc, amellyel, felkavarsz... Utána mindkettő elkezdett nyögni, mert nem bírták röhögés nélkül... Aztán megkérdezték egymástól, te vagy az. Te vagy az. Én vagyok, az aki te. És ezért látom, azt, ami te vagy.

#humor #favicc #fárasztóvicc
2020. jan. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresztes Antal balladája (a jobb Ladáját ellopták)

A Keresztes Anti nyelőcsöve kiakad és sör megy át rajta. Ebből következik hogy önálló életet nyel. A fény miatt félrenyel, annak van olyan kongó hangja, ő szinkronizálta King Kongot, amikor Kongóban forgatták a filmet (olyan gyorsan forgatták, hogy senki sem látta, még a madár se, pedig az rásasolt volna mint a keselyű). A King Kong botladozott a nővel, a Keresztes Anti meg jött a kezében kamerával meg kereszttel, mert keresztbe akart forgatni. A kamera nem indult, mert voltak rajta pók. Keresztes pók. Ez vót a Szentandrás-kereszt, de ezt már nem tudta felvenni. A kamerával. King Kong meg a nőt foratta, Keresztes Tóni meg a pót vagy pókat. A Keresztes Anti meg a Keresztes Pó kereszteződéséből lett egy nyelőcsöves út, és mint Pallas Athéné Zeusz vejéből, úgy ugrott ki AntivonCurtis a kongói nőből, miután King Kong kajakra megkongatta ahogyan kell. Kenu Reeves is forgatás alatt volt, ő kajakozott konyakkal. Az alfarhangja megszólalt: én vagyok a te utad a kutya fáját, a cickányok közé forgatlak. Az alfarhang ezután felkerekedék, és végbélszél gyanánt űrgyűrűfüttyöt hallatott, miután kiengedte a böndőgőzt, amelyektől elzsírta magát a kolesz terin. És akkor szellente egy nagyot Anti fon Keresztes: fényeskedjék neked a nagy padi sah és ágyi sah, haladj tova seglehellet szárnyán mellyel lelket lehhelek beled. Csend vala kél vén fenekén, felcsndülve nyyeles nevetés, mielőtt a nevetési varjó alászáll, a vetésben elszórt magjával szaporodva önmagát károgva ki.


Már-ki

2020. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egész egy marhaság.

1. Krisztus (nagy K-val) keresztneve Jézus volt, nem Antal.

2. A vezetéknevet nem írjuk egybe a keresztnévvel.

2020. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár, ha keresztbe rakjuk a nevét, és a keresztet, valójában, ellentét alakul ki mint "Anti", Kriszt-Us, One of Us, egy közülünk, és utána, a nyelőcsöve, mármint a csöve, ami nyel, és szíjja a vizet, az alkotá szelével fog tovább létezni, ez a lét felsőbb típusú alakja.
2020. jan. 12. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem Jézus volt a neve, hanem Joshua, görögül Iaszu (innen lehet a gia szou köszönés :D), Szent Antal tanúskodik hogy Anti is volt és lesz a Jelenések Könyvében.

AzÚrnak annyi neve vala és annyiféleképpen írták hogy ez így is leendett, bizony mondom néked. Ne kedd. Így jött létre a teremtés napján a Kedd.

Kérdező

Igen keresztbe raktam a nevét és így megfeszült, és ez a szülés megfeszüléstől jött létre, ez lett a szentlélek kiáradása gégecsövön volt vala mint feszültség, a feszületen szült, ezért feszült.

És Kérdező, folytatva gondolatodat, Kriszt-Us, Three/Tree of Us, Három közülünk, egy szálfa közülünk, amire feszül a Szentháromság és szomjuhozza vagy szomnyájazza a vizet, melyből szivacs nő ki, és teremté az állatokat, a szivacsozókat. Teremtés közben evulált/ovulált.


Már-ki

2020. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!