Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az igaz hogy ha a multifunkcio...

Az igaz hogy ha a multifunkcionális szóból elveszünk 17 betűt majd hozzáadunk egy S meg egy Ő és egy R betűt az jön ki hogy SÖR?

Figyelt kérdés

Az én mélyenszántó nyelvészeti gondolatmenetem eredménye megalapozott vagy sem?


Dr.prof.dobrivecser



2020. jan. 20. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hibás az elméleted.

A végeredmény: ŐRS

2020. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csiszolnod kell rajta egy kicsit, mert így csak a SŐR jönne ki. :D
2020. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ő az ö osz kísz.
2020. jan. 20. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Dr.prof.dobrivecser, zseniális felvetés. Azonban maradjon meg a sör az energiamegmaradás eszközeként és javaslom hogy adjuk hozzá most már a 17 betűt, hogy a sör multifunkcionális lehessen (sörhas, sörét, utóbbi sörözés a réten lövöldözés közben).


Már-ki

2020. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sőrnyen sajnálom Már-ki nagyúr, de a sőr nem játék,hanem sőrnyen fontos alkotóeleme az univerzumnak.


A sőrétesel sőre lövöldözés nem úricselekedet.

2020. jan. 20. 23:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ne, a sör az csak ne jöjjön ki, gondolni sem szeretek az ilyesmire, mert pazarlás és másnap zabálhatja az ember a savanyú káposztát.

Arról nem is beszélek, hogy ha az alapozást mélyszántásra teszed, akkor hepehupás lesz a padló, bár azzal elvileg egyet lehet érteni, hogy a sör jutott az eszedbe, de mégis, így télvíz idején legyen inkább forralt bor, vagy legalább is kisüsti, az sokkal praktikusabb és a részegesek ( az óperzsa nyel+vész fonetikából) is jobban szeretik ezt okádni kellemes utóíze miatt.

2020. jan. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem RSŐ jött ki. Az nem valami új zoknistílus?
2020. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az ŐRS vezér téren SŐR-t ittam amikor SŐRén szálán eltüntem,azóta is keresem magam.


True story

2020. jan. 21. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Aki megissza más sörét, annak jár csak sörét.

A SÖR átitatja az univerzumot, söratomok töltik be a teret, ezért világegyetemünk inkább Sörverzum, persze van Borverzum és Pályinkaverzum is, de az Univerzumhoz az Unicumverzum áll, mint a Multipiaverzum része.


Már-ki

2020. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erre inni kell.
2020. jan. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!