Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék egy kis zsozsót,...

Szeretnék egy kis zsozsót, mit kell csinálni, hogy börtönbe csukjanak?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok egy kicsit, nem akarok felfüggesztett, vagy pénzbüntetést, vagy otthoni mozgáskorlátozást, mert az kitolás lenne, így tanácsot kérek mi az, ami miatt biztosan lecsuknak, hogy perelhessem a Magyar Államot a rossz tartási körülményekért, mint például a reggeli féldeci elmaradását, a mediterrán napsütés hiányát, vagy a rideg hangot kárhoztatva, amivel a smasszer kellemes ébredést kíván reggelente és megkérdezi, hogy milyen menüt kérek reggelire és tízóraira, ebédre mit szeretnék, meg hogy milyen szórakozásban akarok aznap részt venni?

Úgy tudom, hogy azért is jár egymillió, ha nem elég gyors az internet, vagy kilencven TV csatornánál kevesebb van a zárkába bevezetve.

Ha valakinek nem teljesen simára vasalt és keményített a szabókkal ráigazított öltözéke, az már kétmillió, márpedig nekem kellene egy kis nyugdíjkiegészítés, mit javasoltok, rablást, vagy gyilkossági kísérletet, vagy terrorakciót?



2020. jan. 21. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lopd el a púlóveremet, utána én meg önbíráskodásból visszalopom. Így mindkettten megyünk!
2020. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem a bankrablás tűnik tutinak, mert ha megúszom és nem kapnak el, akkor is lesz valamennyi zsozsóm, bár a lebukás az jobb egy kicsit, meg biztosabbnak is látszik.
2020. jan. 21. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Én meg leütöm lucit meg a kérdezőt és én is megyek a majmaimal együtt.
2020. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez így nem egészen korrekt, mert nem lehetsz olyan kegyetlen,hogy nekünk nem adsz esélyt egy kis hűvösön csücsülésre.
2020. jan. 21. 18:50
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Például mondd el nyilvánosan valamelyik médiában, mit gondolsz politikailag tiltott dolgokról. Azt mondd ami büntetendő. De már nem üzlet a dolog, most állítják le.


Már-ki

2020. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A börtön nem is hűvös mert sok a meleg.©
2020. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem 1 napot kérésre is felvesznek, legalább próbáld ki és ha tetszett a dutyi akkor a meglévő tapasztalatod itt a fórumon megosztod velünk.
2020. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tud leülni majd a gép elé.

.

.

.

.

.

.



Csak ha visz vazelint.

2020. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ma este dühösen megrúgtam egy rendőrt, de nem vitt be, hanem udvariasan bocsánatot kért, hogy odatette a fenekét, ahová a lábamat tetszettem lendíteni, majd két pofon után amit ezért jogosan lekevertem, rimánkodni kezdett, hogy ne bántsam, mert két kicsi gyermeke van és egyetlen luxuslakosztály sincs már a Markóban, így ha bevisz, akkor nem kap egy évig prémiumot. hosszas alkudozás után megkegyelmeztem neki és cserébe elfogadtam a gumibotját és a tanácsa szerint járok el ezentúl, hogy a paprika spay-vel, amit nekem adott magától, először jól fújjam le a vastagnak kinéző frájerokat, aztán kedvemre lehet őket csépelni, mert az URH-sok ekkor biztosan félrenéznek, mert tilos nekik közbeavatkozni, aztán kirabolhatom, ha már porhanyós.

Mindegy mit teszek, mert a börtönbe csak a legkiválóbb büntetlen előítélet birtokában lehet kerülni, hiszen csodálatos környezetben igazi luxusüdülés vár ott mindenkire és egy fillérbe sem kerül, sőt fizetnek érte, hogy ott élvezd az élet minden gyönyörűségét, így a bírák csakis ártatlanoknak adják meg újabban a lehetőséget, hogy ilyen csodálatos helyre kerülhessenek, - mert van még igazság a Földön!

Idekint csak a bűnözők fognak szenvedni, akik nem érdemlik meg, hogy lecsukják őket.

2020. jan. 21. 23:19
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Ne hazugyá kutyaképűá,engem meg a semí csoktak ke,mer kösvönvetem a szomszíd stílfűrészit,zsa.


Buckalakó közmondás

2020. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!