Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az emberek egy idő után...

Az emberek egy idő után hasonlítanak házi kedvencükre vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én egy hatlábú világoskék doberman vagyok,az számit?
2020. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Nekem van egy csüngőhasú malacom, és amióta ő megvan, én is állandóan csak eszek, mert olyan jó étvággyal töm magába mindent, hogy öröm nézni. Régebben én is csak húsz kiló voltam vasággyal (akkor még gilisztákat tartottam, ha ez számít), de ma már ki se férek az ajtón, csak oldalazva.
2020. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2020. jan. 26. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi az adott kedvenc.


Eleve, aki kedvencnek tart egy állatot, az vonzódik hozzá, szimpatizál vele. Így már alapból a gazdi kicsit hasonló jegyeket hordoz, mint az adott állat.

Aztán az állat, ha nem önfejű és intelligens, akkor alkalmazkodik ahhoz, akivel él. Ha a házdi sokat játszik az állattal és nem csak idomítja, akkor bizony ő is átvesz néhány jegyet az állattól.


Követ dobnak rám, de egy macska kevésbé alkalmazkodik az emberhez, mint egy malac, vagy egy kutya, de sokkal jobban, mint egy tarantula, vagy egy hörcsög.


Tehát attól függ! Milyen állat, milyen célból tartják és miként foglalkoznak vele.

2020. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Vonzódik hozzá" ?
2020. jan. 26. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csípom a papagájokat, nem fogok ilyet tartani, de ha vonz, érdekel, izgat, felpezsdít, örömet okoz maga a gondolata is, hogy legyen egy papagájom, akkor valószínű, hogy tartani is szeretnék egyet.

Igy értettem.

2020. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez humor kategória akarna lenni nem kisálltok
2020. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Az állatok ezt zokon veszik és megértem őket, hogy az evolvációs evolúció igen alacsony környezeti szintjén lévő ember hozzájuk kezd hasonlítani.


Már-ki

2020. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!