Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Unatkozom. Mesélnétek nekem...

Unatkozom. Mesélnétek nekem ciki sztorikat, ami veletek, vagy az ismerőseitekkel történt? = )

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 00:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyik haverommal vonattal utaztunk.Elment sz*rni.Lehúzta a wc-t.Csak még rajta ült.Na most a MÁV piros motorvonatán a Flirten ez azért gáz mert vákuummal szippantja ki a cuccost.
2010. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 23. 11:25
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

tudom h régi kérdés de azért leírom nekem eléggé cikis volt:D

teccet egy fiú :D és barátnőmmel elmentünk oda ahol mindig fociznak hát mint mindig kösönt h szijasztok lányok de már elment melettünk énpedig hátrafelé mosolygtam rá és mikor visszafordultam lefejeltem egy stop táblát :D:$

hála az égnek a fiú nem röhögött hanem egyből oda rohant segíteni de én utána szakattam a röhögéstől xDD:D

2010. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem stop tábla volt azxDD hanem vmi oszlop amin vmi tábla volt :D
2010. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
nálunk olyan volt h vidéken egy parasztházban voltunk "nyaralni" és még nem volt bentwéc. Hatalmas udvar végén volt egy pottyantós, egyik reggel hawerom felkelt és kiment szarni xD jó nagy kábelt fektetett és a wc papír tekercs beleesett a wcbe xD szegénykém ott ült kb 20 percet és kiabált h valaki jöjjön már xD aztán félig felhúzott gatyávallépkedett előre "basszátok meg senki nem hallotta h kiabálok adjatok slozi papírt" xD aztán visszament kitörölte a valagát :D
2010. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel még nagyon régen mentünk haza hajnalban Pestről Pécsre. Tömött vonat, ez december 24-én volt a reggeli első vonaton, tényleg totál tele volt. Volt rajtam egy nagyon szűk pulóver. Melegem volt, le akartam venni, de olyan szűk volt a pulcsim, hogy ahogy a fejemen keresztül akartam rángatni, jött vele a nyakamba a pólóm és a melltartóm is, hülye barátnőm meg csak ült és röhögött :D

Akkor nagyon égtem, ma már röhögök rajta én is :D

2010. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
pesten voltam anyummal, mentünk a nyugatiba. mikor leszálltunk a troliról, anyum mutogat az út felé, h nézzek oda. néztem, nem láttam semmit, és mikor előrenéztem, már lefejeltem egy oszlopot. :D és a legrosszabb, h rengetegen voltak az utcán xD
2010. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A "stopp" tábláson most én is szakadok:D Bocsi.. :D


A vonatos is nagon durva lehetett XDDD

2010. júl. 30. 00:38
 9/21 A kérdező kommentje:

Na miaz? MIndenki lefejeli az oszlopot? XDDDD Szép lehetett :D



A Wc-s haverodnak részvétem:D

2010. júl. 30. 00:39
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
hát velem volt olyan hogy anyám még anno harmadikos koromban néptáncra járatott (k*rvára utáltam), és akkor volt egy olyan nap amikor nagyonnagy hasmenésem volt:D de nem mentem vécére:d tehát sikerült beszarnom és ugy kellett mennem néptáncra...:D pfujxD és ott ugráltam a gatyámba lötyögtek a szardarabkák és olyan büdös volt minden hogy ááá:d erre emlékszem kissrác korombol:d de ezt sose felejtem el:D ne röhögj kixDXD
2010. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!