Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi baja lehet a tévémnek?

Mi baja lehet a tévémnek?

Figyelt kérdés
Épp meccset néztem, és közben egy 100-as szöggel piszkáltam a fülem. Egyszer csak elment a hang. Akármit nyomkodtam a beállításokban, nem tudtam visszahozni. Mi baja lehet?

2020. febr. 11. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem Csörögjél rá a szolgáltatódra, hogy jöjjenek ki és javítsák meg. Nemsokál mennek a szerelők és rendbehozzák. Több ötletem nekem sincs, te minden tőledtelhetőt megtettél!
2020. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem hívd fel a szolgáltatót és reklamálj neki!

Meséld el azt is, hogy a mecsetet nézted a tevéddel, és hirtelen mindenhol néma csend lett, amikor a szögekkel piszkáltál. Semmi rekació és már nem tudod visszafordítani...

2020. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen telefonon próbáld intézni, ha az ügyfélszolgálat is néma, akkor az ügyeletet hívd :)
2020. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem használd a szögedet, az mindenre jó.

Ha véletlenül agyoncsap az áram, akkor legalább nem kapsz koronavírust, azt megúszod te mázlista.

Ilyen piszok szerencsét...

2020. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezt leírtad szöget ütött valami a fejembe.
2020. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 79-es szöggel szoktam, de az a meccsen szög-letnek sem jó, így más szögből próbáld meg!
2020. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem én ide írtam már egy választ.

Most már van itt újra, úgyhogy elégedett vagyok. :)

Lehet, hogy nem volt, de mintha, úgy emlékeznék. :) :)

2020. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Hm. Százas szög?


Ha nem csak a sztereó ment el, hanem a komplett hang, akkor baromi kicsi fejed van. Legalábbis állati közel van a két füled egymáshoz.

2020. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!