Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet valahol fogadni arra...

Lehet valahol fogadni arra mikor lesz vége a koronavírusnak?

Figyelt kérdés
Mindenki világ végét jósol, de én fogadni szeretnék, hogy júniusra mindenki elfelejti

2020. márc. 1. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lehet fogadni 5ös szorzóval.
2020. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5000ft feletti fogadás felett ajándék beöntést adunk.
2020. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak 200Ft-al tudnék fogadni. Megoldható, hogy az mellé is járjon az ajándékba a beöntés?
2020. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jósol senki világvégét, továbbá nem lesz neki vége sohasem, ezentúl ez mindig jelen lesz már, akárcsak az influenza, vagy az AIDS.

A veszélyessége a kettő között van és most attól, hogy csak kevesen halnak bele, az is több a kelleténél, főleg ha a saját szeretteid azok, aztán meg akik meggyógyulnak belőle, azokból is sokakat nagyon meggyötör a tüdőgyulladás, bár mondják, hogy vannak akik fel sem veszik.

Régen sok ilyen rettegett járvány volt, a legtöbbjüket egy, vagy két oltással ma már megszüntették, remélhetően erre is kitalálnak valamit.

Mivel én már nem vagyok fiatal, engem izgat egy kicsit, de szerencsére annyit bagózok, hogy a sok nikotin minden francos vírust kinyír, ez sem lehet valami nagyon erős, rátüdőzök két pakli cigit még a rák is feldobja a talpát, nem hogy egy vacak kis vírus.

Azt meg minden öreg piás tudja, hogy a kalapkúra bevált gyógymód, kisüstivel kell inhalálni - mit tudják azt a kínaiak, milyen hatásos a szilvórium!

Egy gyűszűnyit a nyelvedre és szuszogni, addig, amíg csak bírod, aztán lenyelni a patikáriumot, hogy a gyomrot is fertőtlenítse és már énekelheted is az akácos utat, mert fertőtlenítetted a sétányt előre és teljes sávjában.

Ha az asszony zsörtőlődne, legalább van ürügy: - Csend legyen galambom, gyógyulok a koronás járványból! - oszt' annyi.

2020. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az angoloknál tuti lehet fogadni: olyan nincs ott, hogy ne lehetne valamire.

Szerintem Amerikában is van ilyen lehetőség.

2020. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenni megvitatni, hogy milyen jogaik vagy kötelezettségeik vannak a koronavírusoknak, ha velünk akarnak élni. Különben terrorizmusra hivatkozva, az együttműködés hiánya és az állam veszélyeztetése miatt végezni kell velük. Májusra már nem emlékszünk rá.
2020. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Négyes az igen í:D A pakli cigi meg a matróz biztos fertőtlenítse a dolgokat. Amúgy is ezekben a fertőtlenítőkben amiket felvásároltak alkohol van, tehát a matróz és a butykos jó megoldás.
2020. márc. 1. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogadási szempontból, elég sok meccs elmarad emiatt, szóval...
2020. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A briteknél szinte mindenre lehet fogadni, így esélyes, hogy erre is. Rá kéne keresni ennek a fogadóirodának a telefonszámára.
2020. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, fáradt vagyok, a weboldalára.
2020. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!