Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szivatások április 1-jére?

Szivatások április 1-jére?

Figyelt kérdés
A tanárokat szeretnénk megszivatni az osztállyal, csak nem nagyon van ötletünk hogy mivel, tudom hogy még korai.

2020. márc. 3. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy a tanár is vicces kedvében legyen egy dolgozattal.
2020. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet. Nem biztos, hogy értékelné. Még ha úgy is tesz.
2020. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Legjobb tudásom szerint még csak március 3.-van.
2020. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Na ezért utálom ezt a napot, mert még mindig ott tart az emberek többsége, hogy vicces elba**ni mások napját :D


A tanárok többsége nem vevő rá, nem is érdekli őket a nap. És valójában nincs olyan szivatás amely tényleg vicces lenne és még bele is fér a tanár-diák viszonyba.

Amúgy mi anno megfordítottuk a terembe a berendezést, és úgy jött be a tanár, hogy háttal ült mindenki... szerintem az sem volt vicces, érdekes mód mindenki annak találta.

2020. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MikeS13 ***** válasza:
74%
Mi egyszer azt találtuk ki, hogy néma csendben ültünk az osztályban. A tanár tizenöt perccel csöngetés után jött meg, kiderült, hogy megállt az ajtó előtt, és azt hitte üres a terem, ezért be sem nyitott, hanem elkezdte keresni az osztályt. De nem haragudott mert nem csináltunk semmi rosszat :D
2020. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MikeS13 ***** válasza:
83%
Egyszer egy tévéműsorban hallottam, hogy Sapsál volt a tanárnő vezetékneve, ezért április 1-én mindenki sapkában és sálban ült a teremben mikor a tanárnő bement. Nem haragudott meg. Persze ez nyilván csak ott volt poén.
2020. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi meg a tanár asztalát vittük át egy másik terbe,nem nagyon érdekelte a dolog.
2020. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
A szippantóskocsi. Vagy pl akár egy porsz ívó . De ezeket egyéppként ajállomm bármykorra.
2020. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

A fordítva ülést mi is megcsináltuk egyszer német órán. A tanár szerencsére vevő volt rá. A következő évben egy másik tanár tartotta, ő már be is öltözött. Meg pár osztálytársam is.


Viszont egyszer egy olyan táborban voltam, ami iskolaidőben van, délelőtt tanítás, délután meg hétvégén meg vannak egyéb programok. Ott páran viccesen beöltöztek, de a tanár tök kiakadt, hogy meg pofázott, hogy ennek nincs itt hagyománya.

2020. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi rágógumival mindent leragasztottunk, amihez nyúlhatott, a krétát, a bazi nagy vonalzót, még a széket is, amit betoltunk a katedrába.

Először vörös lett a feje, de a végén nevetett - és akkor már mi is.

2020. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!