Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hozzám jön feleségül?

Hozzám jön feleségül?

Figyelt kérdés

Van kacsalábon forgó kristálypalotám. Ezer táltos paripa legel arany mezeimen, bár kegyed számára rendelek külföldi szárnyas unikornist.

Ha imád tengerpartra járni, van olyanom is. A homok fehér mint a gyöngy, a víz égszínkék és bodzaszörp ízű. Ibolyafagylaltot is árulnak, szívesen megkínálom önt.

Gyönyörű erdeimben halványrózsaszín virágok temetik könnyed szirmaik alá a fákat, puha cicák élnek a selyembokrok közt.

Ha kegyed finom ízlésének nem elég a kastély, építtetek önnek személyes palotát. Számas csarnokát csillogó tükrök fogják díszíteni, operaházméretű öltözői tele lesznek szebbnél szebb ruhadarabbal, ékszerrel.

Azt állítja, nem a paradicsom a fontos, hanem a férj maga? Emiatt nem kell megijedni, életem rózsája. Tengerkék szememnek, csokoládéfekete hajamnak a világon nincs párja. Ráadásul rendszeresen sportolok, tekerem a gyémántbevonatú szobakerékpáromat. Tökélyre szabott dzsekim erős férfi parfümöt áraszt, összevissza ájulnak tőle a nők.

Szóval hozzám jön feleségül?



2020. márc. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Béla hercegnő/88/f

2020. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tökéletes. Az ilyen ráncos arcok a legszebbek.
2020. márc. 15. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis gyerekmeséket tudnál írni :)
2020. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igen széptestvérem! Én is írtam már hasonlot de az nem volt vicces :D
2020. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem ez sok lenne,menekülő! :D Egyébként aranyos.:)
2020. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 robi1980 ***** válasza:
Igen. Hozzád megy. (Geronazzo Maria...)
2020. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!