Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek is sanyarú sorsa...

Szerintetek is sanyarú sorsa lesz így a tanulóknak?

Figyelt kérdés
Ugye a koronavírus miatt bevezetik a távoktatást. Ezexerint a nebuló otthon ül majd, távol a tanártól. De mi van, ha a diáknak sürgős és halaszthatatlan tanárrugdalhatnékja támad?
2020. márc. 17. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Most csak viccelsz ugye?
2020. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megrugdalja majd a kishúgát vagy az anyját...
2020. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy került ide a kérdés, én a humor kategóriába írtam.
2020. márc. 17. 13:37
 4/9 anonim válasza:
Értem, hogy nektek ez csak játék, szórakozás, de ha ahhoz van elég eszed, hogy gyakoriskodj, akkor igazán lehetne ahhoz is, hogy felfogd a helyzet súlyosságát. Ha ez hetekre, hónapokra így marad, összeomlik a gazdaság. Belegondoltál abba, hogy a szüleidet kirúgják, vagy ha egyéni vállalkozók egyszerűen csődbe mennek? Ne félj, akkor nem fogsz itt gyakoriskodni, örülni fogsz, hogy lyuk lesz a s*ggeden. Én fogorvos vagyok, szombat este tudtam meg, hogy ehéttől effektíve nem dolgozhatok, ügyeletet tartok, az is csak foghúzás. Azt várom, mikor jön fentebbről az utasítás, hogy kivezényelnek fertőzött betegeket szűrni. És nekem még nincs okom panaszra, mert fájós fog mindig is lesz, de pl az egyéni vállalkozó fogtechnikusom már nem ennyire bizakodó, mivel nem készíthetünk pótlásokat se, ezért jövő héten ő is bezárja a boltot, ha 2 hónapig így maradunk, akkor lehúzhatja a rolót, mert csődbe ment. Nagyon nagy baj, és te azzal tudnál a legtöbbet segíteni most, ha szép csendben megülnél a valagadon, tanulnál és nem jönnél ide hülyeségeket kérdezni. Komolyan, muszáj direkt ilyen értetlennek, ilyen hülyének tűnni? Örüljél, hogy nincs háború, és sehova nem küldenek ki golyófogónak, örüljél, hogy vhogy próbálnak vmiféle oktatást biztosítani a számotokra, hogy semmi dolgod nincs, csak otthon ülni és nézni ki a fejedből.
2020. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nos, kedves uccsó, kétdiplomás, +60-asférfiként hadd ismételjem meg; a kérdést a humor kategóriába írtam ki. Ha további apellálhatnékod van, keresd bizalommal a modit, aki áthelyezte a kérdésemet.

Ami a válságot illeti, az már itt van, csak még nem érzékeljük. Hogy mire alapozom ezt? Ma gyakorlatilag MINDENT Kína gyárt. Az a Kína, amelyik hónapok óta nem exportálhat semmit. Most még tartanak a készletek, de ha elfogynak, kapkodhatunk majd fűhöz-fához.

2020. márc. 18. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Lefordítottam a válaszod kínaira, mert vicces.


好吧,親愛的兄弟,單身漢,讓我再說一次+60非球面鏡頭; 我把這個問題放在幽默類別中。 如果您還有其他上訴,請隨時與已提出我問題的莫迪聯繫。


就危機而言,就在這裡,但我們尚未意識到。 我該基於什麼? 今天,幾乎每個人都在中國製造。 一個已經幾個月沒有出口任何商品的中國。 庫存仍然在運行,但是如果我們用光了,我們可以在草和木頭上運行。

2020. márc. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

"De mi van, ha a diáknak sürgős és halaszthatatlan tanárrugdalhatnékja támad?"


Megfogtad a lényeget. Azok, akik amúgy is csak tanárt rugdosni jártak suliba, most nem zavarnak senkit.

Akik meg ilyet neveltek, hasonló színvonalon lehetnek.


Javaslom a középkori pestis fékező módszert: tessék rászögelni az ilyenekre az ajtót-ablakot.

2020. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az ajtó szögelése nem rossz ötlet, kedves Wadmalac. Nekem különösen neuralgikus pont a nebulók ilyetén viselkedése, mert az én időmben tanár és szülő, még egy csapatban játszott. Előre kijelölt határok között mozogtunk, és tudtuk, hogy a tiltott határátlépésért (mint ahogy a felnőttek világában is) bünti jár. Szülő, vagy tanár, de akár a szomszéd is leakaszthatott egy sallert, ha eszetlenkedéseink közben pl. berúgtuk az ablakát. A Benjamin Spock féle figurák helyett Salamon iránymutatásai voltak érvényben.

Szóval korántsem tetszik a helyzet, de mivel tenni nem tudok ellene, a malíciát hívom segítségül.

2020. márc. 19. 14:54
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos van az a kategória, akire a modern liberális kordában tartási módszerek hatástalanok.


Ez otthoni nevelés és IQ kérdése is.

Ugyebár a kiskutya sem tanul a lelkifröccsből, ez az egyik véglet, a másik, aki otthon is ütve-verve van, arra a meglegyintés nem használ.


A mai szülők nagy része azt hiszi, a nevelés az iskola dolga. Márpedig az iskola már túl késő, az otthon széthagyott, elrontott gyerek már csak radikálisabb, erősebb pszichikai hatásokkal irányítható.


Nálunk ez még nincs, de a túlliberalizált nevelést helyre tevő módszerek máshol már ismertek és alkalmazzák is.

Itt sem 100% a siker, de úgy érzem, az a réteg, akikkel nálunk ezek a tipikus bajok vannak, ezzel fogható lenne.

Csak az a baj, hogy itt nem a szülőkre kéne bízni a döntést.

[link]

2020. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!