Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Más is úgy érzi, hogy Győrfi...

Más is úgy érzi, hogy Győrfi Pál a lakótársa lett?

Figyelt kérdés
Én már lassan gyakrabban látom őt, mint anyámat. Egyre több időt töltünk együtt, és kifejezetten jól elvagyunk. Főleg az esti youtube nézéseimbe szokott betársulni. Bár túl sok témáról nem lehet vele beszélgetni. Múltkor próbáltam az atomfizikát, és egy kis zenetörténetet bedobni, de elég gyorsan terelni kezdett. Viszont mindig nagyon hasznos tanácsokkal lát el. Látszik, hogy fontos neki az én és a családom élete. Hát kívánhat az ember nála jobb lakótársat?

2020. márc. 30. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nagyon fontos tanácsokkal fordul hozzám.

2020. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MikeS13 ***** válasza:
95%
Legalább jó hangja van. Szinkronizálhatna is néha.
2020. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mellesleg szerintem tök jó, h ilyenekre költ az állam. Most objektíven jó céllal használják a marha sok pénzüket hirdetésekre
2020. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hatalmas :D :D


Kitették a modik facebookra :D :D

2020. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak egy témáról lehet vele beszélgetni, de azt nagyon vágja az öreg.
2020. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem fel is hívott egy automata az ő hangján, fogalmam sincs, honnan tudták a számomat, hisz úgy tudtam, hogy titkos :(
2020. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Eddig is figyelt. Mindig ott volt, csak megfelelő alkalomra várt, hogy bemutatkozzon. Az árnyakból irányítja a világot.Ő AZ ILLUMINÁTI!
2020. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!