Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok mondani nekem pár...

Tudnátok mondani nekem pár Sheldon Cooper idézetet?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm az Agymenőkből ismert Sheldon legjobb beszólásait. A netes oldalakról már kiírtam, amiket találtam. Tudnátok írni pár frappáns mondatot tőle?

2020. ápr. 3. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

(Sheldon letérdel és imádkozva kér Istentől) Isten, Sheldon Cooper vagyok, az anyukám jó barátod…



,,A barátok olyanok, mint a vécépapír: jó, ha van pár tartalékban.”



,,Néha meg kell hallgatnod, mi nyomja a nők lelkét, hogy aztán megmutathasd, képes vagy a változásra.”


„Mézzel több legyet fogsz, mint ecettel!… Marhatrágyával még többet.”



,,Az igazi hős nem keresi a hízelgést, pusztán a jóért és az igazságért harcol, mert ilyen a természete.”



„Minden feladat tökéletesítéséhez a gyakorlás az út.”



,,Mindig van rá esély, hogy a hölgy alkoholfogyasztása és rossz ítélőképessége romantikus estét eredményez.”



,,A szerelem nem sprint, sokkal inkább maraton. Nyughatatlan hajsza, aminek csak akkor van vége, amikor a nő a karjaidba omlik, …vagy gázsprayvel ártalmatlanná tesz.”



„Nem gondolod, hogy ha tévednék, azt pontosan tudnám?”



„Azért sírok, mert az emberek ostobák, és ez elszomorít.”



„Mint ön is tudja, az első találkozásunkkor rosszul indult a kapcsolatunk, amikor ostobának neveztem... és szeretném elmondani, hogy hiba volt... rámutatnom.”



„Még hogy ez egy kis félreértés! Galileónak és a pápának volt egy kis félreértése!”



„Érdekes. Félsz a rovaroktól és a nőktől. A katicabogártól tuti kifekszel.”



„Bazinga!”



,,Tudod, mi benne a titkos hozzávaló?


Szeretet?”



,,Olyan, mint egy őzgida, várj, míg ő jön ide.”


,,Na, jó elég volt! Nem tudom hogyan, de csal. Nem lehet valaki egyszerre ilyen szép, és ilyen jó a játékban.”

2020. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Ment a zöld kéz!
2020. ápr. 3. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az amit a nagy számok törvényét nem ismerő emberek véletlennek neveznek."


"Kicsit rendetlen? Aki kitalálta a komplex számok halmazát az volt kicsit rendetlen, de ez őskáosz!"


(Bocsi az esetleges hibákért)

2020. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
..Penny ..Penny ..Penny :D
2020. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nemi szerveink, ezért érezhetünk szexuális izgalmat. Erre Sheldon: "Mind viseljük ezt a keresztet".


"Mutassa a taknyát! Ez nem mandarinos bicikli! Ne hívja a könyvtárat! Ökrök vannak az ágyamban! Sok-sok ökör!"


"Élveztem a virtuális valóságot. Te meg elrontottad a valós arcoddal!"

2020. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 2esnaz, amikor kínaiul próbál beszélni?
2020. ápr. 16. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. 🤣
2020. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!