Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki letudná nekem azeket...

Valaki letudná nekem azeket fordítani magyara? Never say i cant ask yourself how can I You killed the innocent in me and i will never forget that The only sensible way to live in this world is without

Figyelt kérdés
Walk like you are the king or Walk like you don't care WHO is the king
2020. máj. 6. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Soha nem mondhatom, hogy nem kérdezem meg magadtól, hogyan tehetett meg bennem ártatlanokat, és soha nem fogom elfelejteni, hogy ezen a világon csak ésszerű módon élni

Sétálj, mint te a király vagy Sétálj, mint te nem érdekel, ki a király

2020. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose mondtam, hogy nem tudom megkérdezni tőled/magadtól, hogy tudom én ( gondolom itt kéne lennie egy pontnak, mert anélkül még értelmetlenebb) Megölted bennem/Kiölted belőlem az ártamat (magyarul az "ártalmatlanságot" helyesebb lenne) és sose fogom ezt elfelejteni. Az egyetlen érzékeny/érezhető mód,(a "lehetséges mód" szebben hangozna) arra, hogy ebben a világban élj az az ha nem úgy sétálsz mint egy király, vagy ha úgy sétálsz (a szóismétlést szebb lenne elkerülni) mintha nem érdekelne/foglalkoztatnak, hogy KI a király (a hogy "KI hordja a koronát" szebben hangzana, de ugye nem ez van a szövegben, de általában a fordítókat ez pl. egy filmnél nem zavarja, mert azt nézik, hogy mi illik a szájra, hogy jön ki időben a mondat stb.)

Remélem érthető volt, NAGYON FONTOS hogy SOSE szó szerint fordíts, mert elveszti a szépségét a mondat ;)

2020. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Mit szívtál mielőtt ezt "megfogalmaztad"?

A Google fordítóba a kedves kérdező is be tudta volna másolni. :D

2020. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne mondd 'nem tudom' kérdezd meg önmagad 'hogyan tudnám?'


Kiölted belőlem az ártatlanságot és én soha nem fogom ezt elfelejteni!


Az egyetlen ésszerű (helyes) mód élni ebben a világban az (?) nélküle/nélkül.


Menj úgy, mintha te lennél a király, vagy úgy mint akit nem érdekel KI a király!


(?) - A "without" után hiányzik egy szó úgy gondolom.


Már nem mai kérdés, de remélem segítettem...


/U.i.: Miért a humor kategóriában van?/

2020. máj. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!