Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnék átváltozni...

Hogyan tudnék átváltozni szupercsillagharcossá?

Figyelt kérdés
Amikor ideges vagyok mindig próbálok de sosem tudok átváltozni. Mit kéne tennem?

#Vegeta #Goku #Trunks #Szupercsillagharcos
2020. máj. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is innod kell egy nőstény ördög tejéből majd megcsipetni magad egy pókkal és tadaaaam. Szupercsillagharcos leszel.

Vagy ez a hogy legyek szuper pókember módszer? Oof mindegy. Csak próbáld ki!4!

2020. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 helikopeter ***** válasza:
Jó hírem van! Az R136 szupercsillag csupán néhány fényév átmérőjű és a Tarantula-ködben található, amely a tőlünk 170 ezer fényévre fekvő Nagy Magellán Felhő része. Tehát felülsz az első menetrendszerinti járatra (www.máv.hu), majd belépsz a helyi honvédségbe és máris szupercsillagharcos vagy!
2020. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első módszernél szuper Pókember lettem úgyhogy az nem sikerült. Kinéztem egy járatot oda, de, hogy felvegyenek oda mennem kell edzeni a Mindenható palotájába?
2020. máj. 21. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Először meg kell halnod majd újjá kell születned saiya-jinként.
2022. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!