Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetek sellő?

Hogyan lehetek sellő?

Figyelt kérdés
Szeretnék sellő lenni. Van valami boszkorkány/mágus aki sellővé tudna változtatni, vagy esetleg varázsige. Vagy menjek el a Mako Szigetre és teliholdkor a Hold medencébe fürödjek? Nagyon érdekel hogy tudok sellő lenni.

2020. máj. 24. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A haverom ezzel és ilyen ehhez hasonló esetekkel foglalkozik, egyszer egy bankrablót átváltoztatott fácánná, egy koldusnak meg adott egy fénykardot, szerintem ő tudna segíteni. Cegléden lemész a csatornába háromszor megsuhintassz egy fűzfavesszőt, ő odamegy és ha tud ingyen segít.
2020. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Tanuld meg vissza fogni a lélegzeted.

Ennyi.

Ja várj inkább ne fogd vissza magad.

Idővel majd megszokod és tökre természetes lesz majd a kopoltyúdnak a víz.

Csak idő és pénz és temérdek mennyiségű génmanipulálás kell majd elvégezni és emberi kísérleteket tartani hogy végül szuperül tudj "sellőzni".

2020. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

#1 Zoli b+. Tudod, hogy csak azoknak segítek akik hoztak nekem csokis kexet.=) De rendben. Ez uttal kivételt teszek.

Kérdező: 10 egyszerű (a sellőlétért) feladatot kell teljesítened, hogy igazi sellő legyél.

1. Menj a fővárosba.

2. Keresd meg az egyik leghíresebb magyar építményt.

3. Menj is be ide.

4. Ordits el magad hogy "Orbán egy ****".

5. Fuss ki a Parlamentből.

6. Menj a Blahára miközben kerülöd a rendőrautókat.

7. Menj be a gyrososhoz és adj neki 1500 Ftot.

8. Ő be fog kísérni egy terembe ahol testvérek harcolnak élet és halál között.

9. Ordítsd el magad megint, hogy "nekem női nyílásom van." (nem engedte leírni)

10. Ha most jutsz el idáig, akkor van egy rossz hírem.

2020. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

# 3 vagyok.

A kilenceshez elfelejtettem hozzátenni, hogy ha fiú vagy akkor szopó mert azokból nem lesz sellő. Csak lányokból. Ha esetleg még is megcsinálják a procedúrát, akkor végérvényesen elvesztik azt a dolgot amire egy igazi, bátor, vakmerő, lehengerlő, de egyben visszafogott, kedves, cuki férfi elvesztene. A barátságom XD

2020. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uristen, koszonom a valaszokat XDDDDDDD
2020. máj. 25. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:

#3-4 vagyok ismét

Szívesen segítek. Sok sikert. Mivel elvesztettem a sharinganom, ezért nem tudok melletted segíteni/megvalósítani, de az útmutatás ott van szóval hajrá!

2020. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Türelem. Csak kis lépésekkel.

Először gyúrjál halszagra.

2020. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Keresd meg a legszennyezettebb folyót és lubickolj benne deréktól lefelé fél napig. Van rá esély, hogy sellőuszonyod lesz, nem is kevés. De gondold át, mert ez a folyamat nem visszafordítható!
2020. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!