Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt szeret ném kérdezni hogy...

Azt szeret ném kérdezni hogy amiatt esetleg...?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy amiatt esetleg de nem komolyan hanem félkomolyan hogy már ha persze úgy jönnének össze a dolgok csak és nem máshogy akkor netalántán ha mégis úgy határoznátok de nem csak ti hanem mi is, és egyébiránt meg aztán persze hogy kétszer is, akkor lehetséges léenne e (ha mindenki benne lenne és még többen is hétszer) ez a dolog napsugárban?
2020. jún. 1. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2020. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de a bizotság elé ne ilyen félénken terheszd, mert akkor vissza fogják utasítani
2020. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném mondani, hogy köszönöm szépen mindenkinek a választ is, meg úgy egyébként a többit is, és nem csak én mi is, és ők is köszönik szépen, tehát ezzel csak azt akartam mondani, vagyis szerettem volna mondani mert a szeretlek szó sokkal szebb mint az akarni szó ugye de izlések és pofonok tehát a lényeg a lényeg hogy ragadjon a bélyeg de nem ez a fontos, hanem amit akartam mondani, bocsánat szerettem volna mondani hogy én is és mindenki is köszöni szépen a dolgokat meg egyébként is éljen az élet többször is tudjátok hogy van ez megaztán erről van szó jobb helyeken meg rosszabb helyeken is legyen világbéke és legyen egy nagy világi béka tudjátok hogy van szóval(és nem tettel) köszönöm
2020. jún. 2. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen talán.
2020. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!