Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudod megidézni Dórát...

Hogyan tudod megidézni Dórát a felfedezőt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam, hogy valakinél az ágyon ugrált és énekelt Dóra, valakit meg akart ölni, meg ilyesmik... Azt is olvastam, hogy a távirányítón egy bizonyos gombkombinációval meg lehet idézni, és ott terem előtted.

2020. jún. 12. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én a 4 es gombbal szoktam megidézni mikor izgalomba jövök.
2020. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Tüptürüptütü Dóra...próbálkozz
2020. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Énekelni kell a főcím dalt, meg odaállni a nagy kék tenger elé és megkérdezni mindenkitől, hogy merre van, de ha nincs a közelben tenger, akkor megteszi egy kék lepedő is.


De figyelj, hogy Swiper ne lopkodjon!!! 4!!44

2020. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A távirányítón benyomod azt a kombinációt, hogy 6802 utána elkezded énekelni a főcímdalt,de figyelj, hogy Swiper ne lopkodjon! Ha elénekelték akkor bújj el és figyeld, hogy megjelenik! Ha megakar ölni akkor kezd el énekelni térkép dalát és az feltartja egy ideig. De csak saját felelősségre!!44!!
2020. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
*elénekelted
2020. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz megidézni és vigyázni kell hogy ne a gonosz enjét idézd meg. El kell énekelned a főcím dalát majd a táska és a térkép dalát is. Ha mind a hármat elénekelted mond hogy tütürütütü Dóra és végül hogy Swiper ne lopkodj. Ha ezekkel megvagy megjelenik Dóra. De vigyázz!!! Ha egy betűt is vagy a sorrendet vagy akár mit elrontasz a gonosz Dóra fog megjelenni és vadászni fog rád. Szóval csak ügyesen.
2020. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%
Umm én kipróbálnám csak hát nemtudom a főcimdalát meg semelyiket sem. Majd megnézem Youtuben
2020. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énekeld vissza felé a Dóra főcím dalát angolul
2020. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!