Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elszállt a winyóm. Szerinted...

Elszállt a winyóm. Szerinted mérges vagyok?

Figyelt kérdés
rajta volt több 100 Gb film, zene, játék, és több évnyi képem.
2010. júl. 31. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez életed legboldogabb pillanata.
2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztos, egy felejthetetlen élmény volt.


(Lehet,hogy csak a vezérlő-lapka szált el, amit lehet cserélni.)

2010. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Nem............


Egyik barátnőmmel (de utálom ezt a szót; én is csaj vok, de arra a barátnőre gondolok, amint angolul friend-nek hívnak. miért nincs erre a magyarban szó? a haver ugyebár nem pont az..) nála Sims-eztünk amikor elszállt a vinyója... :(

2010. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, majd letöltöd újra, amire szükséged van, az emlékek meg amúgy is a szívedben élnek, nem kell hozzá fotó :D
2010. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva. Igen, szerintem baromi mérges vagy. :D

Engem kb. félévente talál meg a "kék halál". Nem túl kellemes. :D

2010. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha kék halál lenne leszarnám.. naponta rengeteg gépet telepítek újra. Az adat vinyóm ment el, filmek nem érdekelnek, hamar le tudom tölteni, saját zene válogatásom már idegesít, de a képek a leginkább.. az általános, középiskolás, és egyetemista éveimről több archivált album :S
2010. júl. 31. 17:12
 7/14 A kérdező kommentje:
elnézést *több 100
2010. júl. 31. 17:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Te bajod!! Ha felraktad volna őket Picasa webalbumba, akkor most meglennének! Ezentúl szokjál rá arra, hogy felpakolod a netre is a dolgaidat, mert nagyon meg lehet szívni. Én a dokumentumoknak (World, Excel, stb) meg csináltam egy Gmail címet, és arra rakosgatom fel, hogy meglegyenek, ha esetleg a gép letörlődne.
2010. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
seemilyen weboldalra nem fogom felrakni a képeimat, leszarom az adatvédelmi elveket, mielőtt ezzel jönnél :)
2010. júl. 31. 19:08
 10/14 anonim válasza:
én kimentettem volna lemezre z adatokat, és akkor most nem lenne ilyen gondod:-(
2010. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!