Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Litkai Gergely mi alapján...

Litkai Gergely mi alapján gondolja magáról, hogy vicces?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet neked nem jön be, de ő Karinthy gyűrűs, Bonbon díjas, egy időben 10 évig a rádiókabaré húzóembere volt, ővé a Dumaszinház, vagyis nem ő gondolja magáról, hanem az emberek többsége gondolja róla. Nekem például Badár egy szánalmas senki, más meg istennek tartja. Hajdú Balázst hallva inkább kikapcsolom a rádiót, más szeretei. Jolika egy nulla, más sikongatva röhög rajta.
2020. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja meg írt pár filmet is, például a Papírkutyák, vagy hallgasd meg a Grízbegisztán című művét.
2020. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom miket csinál, személyesen ismerem, de nem értem miért egy humortalan ember viszi a hátán a humoros dolgokat és hogy ennyi díja van, erre csak azt tudom mondani, hogy hìgul a szakma.
2020. júl. 5. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nem humortalan. Nem mindenkinek jön be mindenki humora, úgy látszik, a te párosotok nem működik. De mivel a Dumaszinház az ő vezetésével és az ő számaival, felkonfjaival állandó teltházon megy, a tipikus esete vagy annak, hogy mindenki más hülye (humortalan), csak te vagy a humoros. Hála istennek nem kötelező egymást hallgatni, elismerni, mindenki odanyúl a TV/rádió/internet gombjához és kikapcsolja, ha neki nem jön be.

A felhígulással igazad van, sok olyan középszar standupos van, aki próbál a többiek farvizén evezni, de Litkait hígulásnak tartani elég meredek. A homura tényleg nem az alap fingós, böfögős, hasraesős poén-eső, de van mondanivalója, tartalma, s nekem ez a visszafogott előadásmód is bejön. De mégegyszer, demokratizmus van szabad választással, kinek ez, kinek az.

2020. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A pinajeles ing, amiről múltkor beszélt, tényleg nem alpári...

Maradjon az írásnál, a többiek sem a felkonfjai miatt járnak el fellépésekre, hanem a fellépők miatt.

2020. júl. 5. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem gyenge közepes humorista, bár sztem az egész brigadból max. 3-4 tehetséges van, a tobbi borzalmas.

Az viszont vicces,h vki a karinthy gyuruvel jott. A szomszed neninek is van, pedig az a 2 idiota annyira vicces, mint a gyermekehezes.

2022. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Litkaival sztem nemcsak az a gond, hogy nem vicces, hanem hogy amikor okosan akar poénkodni, butaságokaz hord össze.

Értem én, hogy jogász meg hogy ez vmi intellektuális akar lenni, de ez nem az.

Azon meg jókat mosolyogtam, h vki a forgatókönyveivel jött, litkai forgatókönyvei a kínos kategória, lasd: magyarok az űrben, egy szoknya, szuperboyz.

A csávó inkább egy ripacs, mint humorista, persze akinél alacsonyan van léc, annak bejöhet.

nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!