Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mièrt zúg a macskám?

Mièrt zúg a macskám?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt macskám ès ha elkezdem simizni elkezd rezegni
2020. júl. 8. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kettő, mert a tetőn palacsintát sütnek az űrlények akiken pirosszínű lila szalmakalap van



burgonyabogár!44!

2020. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem még az van hogy megszállta a dèmon eddig nem mertem leírni mert fèltem hogy hülyènek nèztek
2020. júl. 9. 00:09
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
kéretik átrakatni az ezotéria kategóriába
2020. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
mer hugyozik magában
2020. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Mansour ***** válasza:
100%
Mert rezgőre van állítva. Ha nem tetszik, nézd meg a használati útmutatót, hogy mit kell nyomkodni az átállításhoz.
2020. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy 10-11-12 eves lehetsz hugomnak is meg korosztályának most ez a démon-boszorkány-anime mánia van hányinger remélem kinovi... Gyerek mese minden ilyen nem léteznek démonok. Nem hülyének nézünk csak tudatlannak.

A hülye: saját igazát viszi minden áron nem kérdezz meg róla senkit, "viszi a hülyeségét"


Tudatlan: te is az voltál 1.osztályban mikor olvasni se tudták vagy pl számolni.


Szóval nem vagy hülye csak valószínűleg fiatal vagy és hiszel az ilyen tündér mesékben de jobb ha ebből a világból mi hamarabb kinősz vagy lehetsz olyan csicska mint akik 50 évesen mondoconra járnak közben meg hobbi alkeszek. Ha valami különlegesre vágysz és érdekesre pl biológia iránt érdeklődj azon belül is azok az állatok akik ki haltak vagy ki fognak halni vagy most fedezték fel őket. Nagyon sok izgalmas dolgot rejteget az én hugomat ezzel szoktatjuk most le. Olyan messzire ment a kisasszony hogy démon idézés közbe nyitott be rájuk apu. De ezzel baj se lett volna ha egyik barátnője közben nem karcolja egy életlen sniccerrel lábát hogy a vére lesz az áldozat 🤦 amikor mi voltunk ennyi idősek előre fesultuk a hajunkat és "emosok" -nak hívtuk magunkat esetleg fekete körömlakk de több nem...komolyan egyre gazabbak a fiatalok remélem kinövöd te is...

2020. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Wadmalac ***** válasza:
100%

"eddig nem mertem leírni mert fèltem hogy hülyènek nèztek"

Hát előtte jobb volt.

2020. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém is szokott, még mindig nem jöttem rá, hogy mitől van.
2020. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 AHarmadikSzememCsukvaTartom válasza:
100%
Megvan a telefonod? Lehet, hogy lenyelte. Vagy csak rosszul van tőled.
2020. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem is é-vel írtad. Hanem ezze è
2020. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!