Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A delfin könyveket vízben...

A delfin könyveket vízben kell tartani?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 24. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne? Könyvek, bakker. Könyv. Láttál már olyat?

De még wikin is megtaláltad. Írják valahol, hogy vízben kéne tárolni?

Nagyon gyenge próbálkozás. Ha neked ennyi humor jutott, inkább próbálkozz valami mással. Tánc?

2020. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi nem világos neked a könyv fogalmában?
2020. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hát a delfin smafu, ti állatgyilkosok!
2020. júl. 24. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
A könyv nem állat, és még annak is csak te okozol kárt.
2020. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2020. júl. 24. 17:43
 6/8 Mansour ***** válasza:
Úgy látom itt komoly gondok vannak! Gyengébbek kedvéért leírom a delfin könyvek helyes tartását: Veszel két füzetet (lehetőleg kék borítójút). Mindkettőt teleírod a tengerről szóló idézetekkel, de lehet saját kútfőből is. Az a lényeg, hogy változatos legyen, mert a delfinek nem szeretik az egyhangú, ingerszegény környezetet. A delfin könyveket berakod a két tengeres füzet közé, ott jól fogják magukat érezni. És az etetésről se feledkezz meg, minden nap halas képeket, vagy halakról szóló leírásokat kell becsúsztatnod közéjük!
2020. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ebből max delfing lesz
2020. júl. 25. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam egy könyvet a palackorrú fecskefarkú vizslákról ott pl én sem tudtam hol kell tartani.
2020. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!