Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a különbség Gyurcsány és...

Mi a különbség Gyurcsány és Gandalf között?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Valamelyik a kettő közül nem Gyűrűk ura - szereplő. Nem tudom, melyik, szerintem a Vuk. :) Az lenne a megfejtés. :):)
2020. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Fussatok bolondok...
2020. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gandalf nem alkesz!

Gandalf tud számolni.

Gandalfnak megvan a diplomamunkája.

Gandalf nem lövette ki a hobbitok szemét.

Gandalf nem az anyósa révén lett miliárdos.

2020. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Gandalf csak egy kitalált szereplő. Gyurcsán a többi magyar politikussal együtt (igen, minddel) meg sajnos valódi és itt ül a nyakunkon.

Pedig mennyivel jobban járnánk, ha fordítva lenne. Gandalf kiűzné innen az orkokat, fényt hozna az emberek elméjének sötétségébe, távol áll tőle bármiféle korrupció, nem vehető, nem téveszthető meg, ez volt az igazi varázsereje.

2020. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wadmalac ***** válasza:
100%
Gandalf csak kicsi qrta el.
2020. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Gandalf magyarhangja is Feri, és Gyurcsány, is Feri. Mind a ketten halhatatlanok. Szóval nem tudom. Talán Gandalf nem tud máglyarakást sütni.
2020. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!