Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hiszem Alzheimer kórban...

Azt hiszem Alzheimer kórban szenvedek - Lementem a boltba 10 tojásért és hazajöttem 2 hideg sörrel - Szerintetek súlyos?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 sör az van vagy 1kg, az még nem annyira súlyos.
2020. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak a tojást felejtetted el, a sört amúgy is elhoztad volna. Az hogy mennyire súlyos, attól függ, hogy mennyire vagy gyenge. Ha két sört nem bírsz el, akkor szerencséd, hogy a tojást elfelejtetted, mert úgy már nem bírtál volna hazamenni.
2020. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, a virsli meg a torma? Nem azért zavartalak el? Na nyomás vissza a patikába!
2020. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez a nao kérdése 😂😂😂
2020. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tojást akartad venni az eszedre hallgattál, de amikor a sört vetted, a szívedre.
2020. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Anyukám is abban szenvedett ennyit tudok róla.Az Alzheimer-kór egy visszafordíthatatlan, időben egyre súlyosbodó agyi megbetegedés, amely során egyre romlik a beteg memóriája és gondolkodási képessége egészen addig, míg a mindennapi élet egyszerű feladatait sem képes már elvégezni.
2020. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A bor, amit vettél nem lehet túl súlyos.
2020. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!