Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy Katalin nevű...

Igaz az, hogy Katalin nevű hölgyek nem születnek, hanem 43 évesen spawnolnak 3 gyerekkel és egy férjjel?

Figyelt kérdés
Én még soha nem láttam Katalin nevű fiatal lányt, sőt, Marikát sem :/
2020. aug. 5. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
En is hittem ebben, amig lett egy Katalin nevu csoporttársam
2020. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Nekem van Katalin és Mária nevű ismerősöm is. 16, és 15 évesek, szóval...
2020. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én láttam, egyikük az unokahúgom, 11 éves. És volt egy fiatal, 25 éves kolléganőm, akinek a neve Maris. És ismertem egy fiatal nőt, aki Böbe. Ritkább nevek, de léteznek.
2020. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Igaz hát.
2020. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Akiket Katának hívnak, annak jelentős része ma is Katalin, csak a modernebb verziót használja.
2020. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy az elméleted szerint a férj is spawnol? Őket meg általában Józsinak hívják, ugye? :D
2020. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szóval nekem van két testvérem és egy titkolt nagynéném?? :D
2020. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Nekem pont van egy 40 éves, 3 gyerekes Kata nevű ismerősöm. 20 éve ismerem, akkor 20 évesen az volt a beceneve, hogy K.rva Kata, mert csúnyaságát kompenzálandó mindenkivel lefeküdt, de tényleg mindenkivel, akkor, 20 évesen már protkója volt állítolag a sok furulyázás miatt, ha érted mire gondolok.

De ismerek szép Katákat is, akik kedvesek és erényesek.

Mindebből az a tanulság, hogy nem kell általánosítani. A Kata az egyik legszebb név, főleg ha egy arra érdemes nőszemély kapta.

2020. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, az ember nem névvel születik, hanem azt a szülei adják. Ebben pedig hullámzik a divat, most nem annyira népszerű több régi név, mint a Katalin és a Mária.
2020. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!