Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hazudsz, akkor mit csinálsz?

Hazudsz, akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 21:25
 1/9 anonim válasza:
53%
nem hazudok és így nem lesz bűntudatom😌✌️
2020. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Megszólalok
2020. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%
Hazudok...
2020. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha zudsz; tehát, hogyha valaki zudik; akkor az le fog zudni rövid úton, és akkor jó, hogyha király a parkrátor biztosítókötele; mert akkor nem fog le zsupszni. Hanem csak vigyáddzik.
2020. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mansour ***** válasza:
85%
Fogkefével megtisztítom a bojlert. Na most hazudtam.
2020. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tambi3 ***** válasza:
47%

Ugyanolyan gyarló vagyok, mint nyolmilliárd embertársam, nem vagyok jobb másoknál (talán rosszabb sem). Nem azért nem hazudok, mert én vagyok a becsület bajnoka, hanem mert elfelejtem, mit is mondtam.


A "piacgazdaság" arra tanít bennünket, hogy mindent annyiért adjunk, amennyit a piac elismer, nem ismeretes a tisztességtelen haszon fogalma.

Ha ezt lefordítjuk köznapi nyelvre, akkor a "végy olcsón, adj drágán, és hazudjál..." elv érvényesül. Ha társadalmunk ezen alapul (márpedig ezen alapul), akkor nincs mit csodálkozni azon, ha az egyén, az egyes ember mindennapjait is áthagyja a hazugság, a sumákolás, az átverés.


Két olyan emberről tudok mindössze, aki szerint "a pénzről beszélni sem érdemes, mert az ember úgysem kér többet, mint amennyi megilleti..." (A másik Csortos Gyula alakította szépemlékű, 1931-es Hyppolit, a lakály)


Lehet úgy is élni, hogy nem akarunk többnek látszani, mint akik valójában vagyunk, és ha elrontunk valamit, annak vállaljuk a következményét. Javasolom kipróbálni, nem is rossz...

2020. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mansour ***** válasza:
63%
Mondjuk ez a humor kategória, de ha már komolyra fordult, akkor egyet kell értenem az előttem szólóval. A fogyasztói társadalom és a képviseleti demokrácia működése, mind a hazugságot táplálják. A marketing, mint olyan, teljes egészében hazugságra épül. A közösségi médiákban pedig olyan tere van a hazugságnak, amiről korábban álmodni sem lehetett.
2020. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Téged most egy ősz inte, hogy legyél őszinte, mert ő szinte mindig őszinte.
2020. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
47%
Ha hazudsz akkor, torzítasz, általánosítasz,Kihagysz.
2020. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!