Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen egyetemre jelentkezzek,...

Milyen egyetemre jelentkezzek,hogy az itt kommentelők elismerjenek?

Figyelt kérdés

Ugye itthoni egyetem kizárva mert azokat itt mindenki szétoltja ezért külföldieket néztem ki de ott meg az a baj,hogy egyik sincs benne a top400-ba és az itteni kommentelők mind szétoltják azokat


Már teljesen idegbeteg lettem emiatt és Xanax függő lettem teljesen,bármit akarok az itteniek mindig szétoltanak,hogy szar színvonalú az egyetem ahová jelentkezni akarok bármelyiket kérdeztem eddig


2020. aug. 22. 22:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
71%
Szerintem a Milton Friedman egyetemen ki tudnál teljesedni :)
2020. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Oxford, Cambridge, ETH Zürich, Imperial College,
2020. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%

Behalok: törölve lett a "Kérdező: te vagy troll vagy, vagy hülye" kommentem. Teszem hozzá 100%-on állt...


Egyébként #1 leírta a lényeget már. Ne a gyakorisoknak akarjál megfelelni. Meg senki másnak se. Ha tényleg így gondolkozol, az nem normális.

Egyetemet az alapján kell választani, hogy mi érdekel téged, illetve, hogy hogyan tudsz vele elhelyezkedni!


De ez röviden és tömören így hangzik: "Kérdező: te vagy troll vagy, vagy hülye" :P

2020. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Az én


„MIT?”


válaszom is törölve lett... úgy látszik a moderátorok között is vannak értelmi sérültek, akik az (gyengébbek kedvéért) EM-ÁJ-TI egyetemről még véletlenül sem hallottak... Pedig azért az bőven benne van a top400-ban, akármilyen rangsorolást nézünk. Talán még a top10-ben is.

2020. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Világegyetemre!
2020. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Ennyi erővel senki nem tudsz akkor megfelelni, mert ha Cambridge-re mész, akkor miért nem Oxford vagy ha Yale, akkor miért nem Harvard vagy fordítva.


Olyat vállasz, ahol oktatják azt a szakot, amit tanulni szeretnél. Emellett a szak megint csak olyan legyen, amit Te akarsz csinálni, felvállalod, tudod, hogy miért csinálod. Egy btk sem ciki akkor, ha nem csak melegedni jársz be, hanem konkrét terveid vannak. Még a "top" orvos-jogász-mérnökök is oltják a egymást (az oldalon).

2020. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
OKJ-s szőnyegborotváló. szablyával
2021. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*a második az a szakirány.
2021. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!