Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha 18+os filmet csak 17...

Ha 18+os filmet csak 17 emberrel nézek meg, azért mennyire bűntetnek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 05:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hahaha Humor Herold.
2020. aug. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 17 emberrel nézed meg akkor pont 18-an vagytok veled együtt.
2020. aug. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyádnak is.
2020. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetek mewr akkor nem bűntetnek!
2020. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hét fejbelövés.
2020. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt az 1 év különbséget le kell ülni.
2020. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valójában alapesetben sem büntetnek, a 18+ csak ajánlás.
2020. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézhetitek 9en is csak akkor egyik felét ma , másikat holnap
2020. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Régen, kábé ilyen 10-11 évesen csinálgattunk ppt-s bemutatókat; és szomszéd gyerekekkel megosztottuk, hogy miket csináltunk; :) És akkor a szomszéd csaj csinált valami humoros mesét; és poénból az első diára odarakta, hogy

egy nagy ilyen dőlt 18+ bekarikázva; és akkor így ráírva, hogy "Most következő műsorunkat 18 éven aluliaknak nem ajánljuk, meg amúgy senkinek se." :D :D És ezért volt tizennyolc plussz; mert hogy 18 éven aluliaknak nem ajánlják, de amúgy 18+osoknak se :D:D Tehát, ha valahol úgy van írva, hogy 18+, akkor azt egyáltalán senkinek nem ajánlják :D:D (Még a 18-on felülieknek se, ha az van a karikában!! :D:D) Amúgy durva tutira nem volt, ez csak egy ilyen poén volt, hogy ott volt rajta, hogy 18+; meg amúgy értelmes dolgokat néztünk a tv-ben mindig, szóval képzeleti erővel össze lehetett rakni normális mesét, némi humorral megfűszerezve. De amúgy már nem nagyon emlékszem, hogy mi volt benne :D Úgy volt, hogy hozza a második részt; én visszaadtam neki a Floppy-t; úgy volt, hogy rárakja, de azóta is nála maradt; és azóta se láttam a második részt; de már talán a gép sincs meg, amin csinálta :S :D :D [nekünk akkoriban még nem volt internetünk, azt se tudom, hogy náluk volt-e. Nálunk hetedikben második félévtől lett, (amikor én voltam 7.-es) 2007-ben ballagtam az általánosból.]

2020. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

*Rákerestem, néhol tényleg használják a 18+ -t, de a tévében ilyet nem láttam; szerintem egy netes újságcikk mellé ez mehet akár; mert nehogy pl valami bowlinggolyónak nézzék, hogy mondjuk mint egy dísz. De szóval akkor még nem volt ilyen sehol,

először kék háromszög volt, ami talán az volt, hogy 14 éven aluliaknak nem ajánlják, aztán jöttek így egyszerre, hogy: 12 éven aluliaknak nagykorú felügyelete mellett ajánják /16 éven aluliaknak nem ajánlják ezek sárga körökkel voltak; és ezekkel együtt jött még tehát harmadiknak,hogy 18-as szám volt, az pedig piros karikában; és asszem a 16-osnál a sárga kör vastagabb volt; mint a 12-esnél; és akkor utána láttam még ilyet,hogy piros pötty; az asszem 15 éven alulaiknak nem ajánlják. De szóval 18+ot műsoroknál sose láttunk, mert akkor, ha tényleg senkinek nem ajánlanák, akkor ki nézné? :) Ja meg újabban kitalálták, hogy raknak 6-os karikát is, olyan mesékre, amiket 4-5 éveseknek csináltak, és semmi durva nincsen benne, amiért ne nézhetnék; tudom, mert én is a Hupikék törpikéket néztem, és nem féltem rajta, kifejezetten élvezem, mai napig szívesen nézem:):) Meg nemtom ilyen erőszak nem volt pl jellemző , most amit feltudok idézni, csak mikor Okoska törp repült egyet; vagy elkergették a Hókuszpókot, de tehát olyan brutál nem volt. A 6-os karika azt nemtom, lehet,hogy a piros pötty-tyel együtt jött be; vagy egy picit utána.

:):)

2020. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!