Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az állam miért nem biztosít...

Az állam miért nem biztosít nekem valami nőt meg saját lakást?

Figyelt kérdés
Hogy lesz lakásom? És akinek nem megy a csajozás annak miért nem segítenek valahogy? Pedig van ott pénz. És akkor boldog férfiak lennénk.

2020. szept. 5. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert gyakis vagy. Gyakisoknak nem jár. Bocs.
2020. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Így nagyon nem vagyok boldog, se nő se lakás. Anyám házában kell laknom. Nem csoda hogy boldogtalan vagyok.
2020. szept. 5. 14:12
 3/14 anonim válasza:
100%

Az állam biztosít a számodra, van munkahely, tudsz keresni, ha kreatív vagy tehetséges vagy akkor téged fognak megeresni, hogy dolgozz velük...


A párkapcsolati kérdés személyes, úgyhogy ebbe a kormány minek avatkozzon bele, mert a szikra minden párkapcsolatban kell, és ha megvan az esküvô onnan visszalèpni már nem jó

2020. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És abból hogy lesz lakás? Legalább azt adnànak. Nekem most kell, nem 50 év múlva.
2020. szept. 5. 14:15
 5/14 anonim válasza:
70%

#4


Úgy ahogy mindenki más vagy elmész dolgozni vagy te találod fel magad amit eladsz jogdijat

2020. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Mondd csak, miért kéne az államnak biztosítania neked lakást? Nem a pártállamban vagyunk.
2020. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy legyen hol laknom. Még egyszer mondom hiába dolgozom abból sose lesz lakás.
2020. szept. 5. 14:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol igaz? És anyukád házába laksz igaz? Na ez a legjobb, mivel nem kell albérletre költened, helyette azt a pénzt eltudod rakni. 1-2 év alatt összejön az önrész, mellé veszel fel hitelt és veszel egy szobás lakást, amiben kezdessz (ezt később eladhatod, hogy majd nagyobbat vásárolj). Arról, hogy legyen barátnőd .. majd lesz .. ismerkedj, menj fel oldalakra, legyél igényes, ápolt, tanult - ne zaklass senkit, legyél tisztelettudó. Előbb utobb jönni fog valaki.
2020. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj politikusnak,és mindent megkaphatsz.
2020. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet. Nekem is adhatnának.
2020. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!