Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez az anonim NEM EGY BOT?

Ez az anonim NEM EGY BOT?

Figyelt kérdés
Saját magát szidja le (Ritkán) sok féle kommentekben. És számomra ahogy nézegettem egyre jobban a kérdéseket mintha mindent tudna... KB Olyan okos mint clever bot 8x 200IQ-val, olyan mintha egy bot lenne,pedig még a saját nevét sem figyeli meg.

2020. szept. 6. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Valamit félreértesz. Ezen az oldalon az "anonim" válasz azt jelenti, hogy nincs megjelenítve a profilneve az adott személynek. Ha 10 különböző ember válaszol rejtett névvel, akkor is 10 anonim választ fogsz látni, és mindet ember írja. Mivel nem tudod hogy az adott anonim választ ki írta, elég vad dolog bármilyen következtetést levonni belőle.
2020. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Há sztem 100 hogy itt te vagy a BOT! ÉN NYERTEM!
2020. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Asszem, az első válaszoló nem nézte meg a kategóriát :D
2020. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem figyeltem, így utólag azt is gondolhatnám hogy átrakták a Humorba, és nem itt volt. Bennem egy pillanatra sem merült fel, hogy kamukérdés.
2020. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Meghasadt a személyisége...
2020. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Most is magával beszélget...
2020. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Gally,ha kérhetem. Nembot. :):) :):)
2020. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!