Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfogyott a wc papír, mit...

Elfogyott a wc papír, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon, épp a wcn ülök, de észrevettem hogy elfogyott a wc papír. Anyáék csak holnap reggel jönnek haza de addig nemtudom mit csináljak. Nagyvécéztem és hát valahogy vagy valamivel kikell törölni csak hát nincs mivel, de nagyon félek hogy egész éjszaka itt kell ülnöm. Anyát felhívtam telefonon ő aztmondta várjam meg a holnap reggelt de elfog zsibbadni a lábam amit nagyon utálok! Kérlek aki tud valami megoldást írjon mert már vagy 1 órája itt vagyok és 47%on vagyok szóval még azsincs hogy egész éjjel telefonozok, wcn ülve meg nem akarok elaludni
2020. szept. 7. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel annyi videót youtube-on, amennyit csak tudsz, és mindenhova írd oda, hogy "épp szarás közben nézem lol :D"
2020. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Odatotyogsz bokaig letolt nadraggal a kadhoz es a zuhanyt legerosebbre allitva lecsapatod az alvazat. Ennyi. Amugy meg eleg regi viccet adsz itt elo, lecke kesz?
2020. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Nem tudom, nálatok nem szokás megmosni a s-ggeteket?
2020. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Btw ez benne volt Radics Peti egyik Facebook idióták részében, szóval troll kérdés *-*
2020. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsepi, konyhai papírtörlő. A víz és szappan pedig együtt csodákra képes.
2020. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Legbénább troll
2020. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedd le a csempét a falról; törlöd kiazzal . ! :)
2020. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A telód is megteszi WC papír helyett, nem? :D
2020. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!