Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a jobb házőrző?

Melyik a jobb házőrző?

Figyelt kérdés
Nagyon gondba vagyok melyiket vegyem házőrzés céljából.

#kutya #állat #házőrző #Nemtudommelyiketvegyemesmarsirok
2020. szept. 15. 15:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

Is is.

A kicsi kutya az árnyékát is megugatja, mellette a nagy meg félelmetes. Legjobb páros.

A kicsikkel házat őrizni nem tudsz nagyon csak jelez, ha van valami. A nagyobb kutyák jók őrzésre, de azok nem igazán ugatnak mindenre.

Azért elég félelmetes tud lenni, mikor a kicsi veszettül ugat, mögötte meg egy hatalmas kutya figyel, hogy mi van.

2020. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Multkor meg sakált akartál tartani
2020. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Csivava a legjobb erre a feladatra. Sok sikert ✨🙂
2020. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Sakál ellen oroszlán a tuti.
2020. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem, ha egy csivava összetűzésbe kerül egy sakállal, nem hiszem, hogy a sakál jön ki rosszabbul. Tudom, hogy legalább egy kerítés választaná el őket, de mégis számolni kell a lehetőséggel. Ráadásul a kis csivava a betörőkben sem kelt nagy félelmet. Lehet, hogy ha valaki betör elkapja a lábát, de egy rúgás, és elszáll a kiskutya. A kistestű kutyákat inkább jelzőkutyának szokás használni, hiszen a kis testhez nem jár hatalmas fizikai erő, legfeljebb túlzottan nagy az önbizalmuk. A csivava egyébként sem házőrzésre kitenyésztett fajta, a mai csivavákat, szoba kedvencnek tenyésztik.
2020. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tűnt volna fel poénból írta ki.

Bocsi, ha el rontottam. :s

2020. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%

15 vagyok

Lehet, hogy a kérdező poénból írta ki, de túl sok a hülye ezen az oldalon, akik mindent elhisznek. Inkább rontsam el a játékot egy komoly válasszal, minthogy aztán a kérdést látva a sok hülye a csivavát használja harcikutyaként.

Rengetegen vannak, akik még a viccet is halál komolyan veszik, és meg is fogadják, ha pedig minden válasz pozitív, még meg is győződnek róla, hogy ők csinálják jól.

2020. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Megvettem a csivavát még tegnapi nap folyamán, és sajnálattal közlöm Picur hősi halált halt. A tragédiát már a sakálok felemésztették magukba. Viszont valamennyivel kevesebb kárt csináltak szóval több csivavával próbálkozom hátha szétkapja azokat a csúnya sakálokat.
2020. szept. 16. 12:52
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem értem a moderátorokat végre egy értelmes kérdés, és átteszik humorba! Szegény Picurnak nem ilyen vicces :(
2020. szept. 16. 12:56
 20/28 anonim ***** válasza:

Megmondtam hogy a yorki a tuti!!!


A szőre elihesztette volna a préfifarkast

2020. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!