Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Trollok! Szoktátok úgy érezni,...

Trollok! Szoktátok úgy érezni, hogy hiába vagytok idegenek a másik trollal szemben szinte biztosak vagytok abban, hogy kijönnétek első perctől kezdve?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó már se a helyesírásom se a fogalmazásom, de este van ráfogom arra. Plusz gyk itt belém is kötött.
2020. okt. 13. 01:33
A kérdező szavazást indított:
Igen volt már ilyen
Nem nem volt ilyen soha
Egy sör mellett még átgondolom a választ
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Magamat egy rendes trollnak vélem, aki konkrétan troll, tehát a nyílvánvaló dolgokat ferdíti , ellentmond a tényeknek csak is az irónia miatt. Azok akiket olvashatunk itt, pl. eszkimós, volvos40 balpárt troll, azok szimplán csak idegesítik az embert, velük biztos van egyetértés, aki igazi troll az nem haverkodik egy olyan helyen amit nem vesz komolyan.
2020. okt. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,2troll jól megértheti egymást.
2020. okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki fizet a költözésért? Te, vagy én? Miután ezt tisztáztuk, kedvező ajánlat esetén már hozom is a bőröndömet.
2020. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt.
2020. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam így, de mivel csak olvastam attól a trolltól, nem alakult ki kommunikáció, a feltételezés feltételezés maradt. Elringatott a tudat, hogy a masszív nyájszellemből kivonulva/kirekesztve sem vagyok egyedül.
2020. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én csak akkor trollkodok ha látom, hogy a kérdező az ostobasága miatt nem érti a választ. Akkor általában be szoktam dobni az horgot és csak nézem ahogy viszi az úszót.

épp ezért az echte trollokat gyűlölöm! ha közelebbi kapcsolatba kerülnék valamelyikkel nem sörözés lenne a vége hanem szétverném a kocsma összes berendezését a hátán amíg mozog! :D

2020. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!