Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy hurrikán elnevezése...

Egy hurrikán elnevezése esetén honnan tudják, hogy az egy másik, és nem egy korábbi jött vissza?

Figyelt kérdés
vagy szólongatják a korábbi viharok nevein, és ha nem hallgat rá, akkor levonják a tanulságot, hogy ennek bizony egy új nevet kell kitalálni, ő még nem járt itt?
2020. nov. 17. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
mert figyelik... a hurrikán eloszlik szép lassan, aztán keletkezik egy másik.
2020. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha csak elbújik? az is benne van.
2020. nov. 17. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tud elbújni! műhódról figyelik!
2020. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfurdul, hogy elbújik. Olyankor a műhold sem látja. Aztán, amikor senki sem számít rá, előugrik!! Olyankor mindenki azt hiszi, hogy már egy másik.
2020. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Előfordul
2020. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán ugyan, de tényleg előfordul és ezt onnan lehet tudni, hogy a fals névadás után a hurrikán iszonyúan tombolni kezd, korábbi hevessége totál felerősödik, mert a hurrikánok irtóra nem csípik az ilyesmit, ami talán érthető is, hiszen ha téged mondjuk Lajosnak hívnak és az asszony szeretkezés közben legézáz, vagy ugye fordítva, akkor attól mindenki kiakadna. Én már jártam így, egy Évának véletlenül azt mondtam, hogy - Katikám imádlak -, hűha, ne tudjátok meg mi lett belőle!
2020. nov. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tudom, hogy honnan tudják, hogy mind nők...
2020. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 1979 óta férfi nevek is vannak.
2021. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!