Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki szeretne barátkozni...

Valaki szeretne barátkozni levelezni velem?

Figyelt kérdés
Èn egy 40-èves fiúcska vagyok,taktalábszag ès hereöröm közötti kis zsákfalucska,azèrt zsákfalucska mert a települést jelző táblát letakarták már egy zsákkal,szóval a tèrkèpen sincs rajta,ez itt van nem messze a világvègètöl csak ott mèg le kell fordulni jobbra.Szóval kicsit magányos vagyok mert ez egy kis lèlek számú települès,mert èn vagyok meg a kicsi lelkem,szóval keresek egy aranyos/ezüstös hölgyet akivel megoszthatnám magányos perceimet,szívesen beszèlgetnèk bármiröl is,mert ahhoz is èrtek.Sajnos a sellő a fehèr lovam most sánta úgyhogy nem tudok kimozdulni otthonról,de macival a tehènel jókat szoktam kártyázni,de már az is unalmas.Szóval ha van valaki aki feldobná a szürke hètköznapjaimat egy pár sorral annak küldök egy liter tejet a jobb fajtából..

2020. dec. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
🤦🤦
2020. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj 2litert,kell a tejbepapihoz a sok pulyának.Aztán levelezhetünk,hacsak nem főzöm meg holnap a postagalambot.Ha mégis,majd küldök füstjeleket.Addig is csókollak:Bözse
2020. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket komolyan is gondoljátok? Vagy ennyire nyomorult életetek van? Mert trolkodásnak nagyon gyenge
2020. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3-as,most mi a bajod? Mièrt kell sárba taposni jobban azt a kevès kis önbizalmam?
2020. dec. 4. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
engem csak az érdekel, hogy a maci - aki tehén - hogy fogja a kártyát? és amikor bemondja a piros-20-100-ultit akkor nem tikkel-e?
2020. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!