Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tutátok, hogy a diónak dió-íze...

Tutátok, hogy a diónak dió-íze van? Lehet, hogy erről kapta a nevét?

Figyelt kérdés
*-* Nagyon szeretem *-*

2020. dec. 4. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Lehet
Á, tuti nem
Biztos is!
Jéé, és télleg !! :D :D
LOL, ehhez már nem tudok mit hozzáfűzni. :):)
EsetlegesN "LOL" nélkül
Egyéb (bármi, amire én még eddig nem gondoltam
23 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez az egész csak a véletlen műve !! :) :)
2020. dec. 4. 17:40
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Én bevezetném az "egyáltalán nem vicces, inkább szánalmas erőlködés" kategóriát neked.
2020. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Én meg kedves válaszoló ajánlanám a nem vicces inkább elhúzok és nem válaszolok lehetőséget ;)
2020. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

XDD


Elnézést kérek, ha valakinek ettől most elrontottam a napját ezáltal. :):):) Pedig nagyon igyekezek jót írni. :) Dió legyen vele mindörökké + még 2 napig !!! :) Mert sosem lehet tudni, biztos, ami biztos, legyen !!! :) Elnézést szeretettel. :):) Dió legyen mindenkivel, mindannyiunkkal ! :)

2020. dec. 4. 17:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Lecserélted Ginny Weasley-t a dióra?


Nem, nem "tutam".

2020. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem én vagy a Ginny Weasley-s.:) Bár, egyszer megemlítettem egy kérdés alatt, hogy milyen népszerű mostanában; de a többit nem én írtam. :):) Egyébként szerintem a tudtátok-ot már nem is engedte volna kiírni, valamiért a többesszámúakat mostanában nem szokta engedni az oldi, úgyhogy gondoltam, jó lesz így, meg eleve komolytalan, mivel humor-kategóriába szántam direkt. :):) Remélem, hogy minél több ember arcára mosolyt csalok; szerintem tök ari lett ez a kérdés. :):) Egyébként ez a kérdés most hirtelen ötlettől vezérelve jött; hogy milyen jó lehetne kiírni:) Sőt, a "di" az meg általában kettő; tehát máris duplán jó :):):)
2020. dec. 4. 18:05
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :):)
2020. dec. 4. 18:05
 8/23 A kérdező kommentje:

*Nem én vagyok-ot akartam írni:)

Meg tehát szóval a kérdésemre gondoltam, hogy nem komoly, merthogy ugye direkt a humorba szántam; úgyhogy itt elfér. :):)

Én most már tökre mosolygok, tökre örülök ennek a kérdésnek, és amúgy az eddigi válaszok mind tetszenek, mindet fölpontoztam. :):) :):)

2020. dec. 4. 18:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan igazad van. Minthogy az is igaz, hogy Deák Ferenc a Deák Ferenc térről kapta a nevét.
2020. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen !! :) Mindigis volt egy ilyen érzésem/sejtésem :):)

(Mentazöld erre is. :):))

2020. dec. 4. 18:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!