Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sehol se jobb a pizza?!

Sehol se jobb a pizza?!

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Olaszban biztos jobb
2020. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Görög pizza a legjobb, meg a Balatonon is finom volt legalábbis régen.
2020. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a happy hot nál ettem eddig a legjobb pizzát. Nem akarom igazából reklámozni, mert az ugye tilos, de erre máshogy nem lehet válaszolni. Sok helyen ettem már pizzát, kedvenc ételem. Vannak jó helyek, sok olyan van ami kimondottan finom. De a Happy Hot pizza nyerte el leginkább a tetszésemet, bármilyen pizzát megmerek onnan rendelni, mert tudom hogy nagyon finom. Kicsit drága amúgy szerintem, emiatt ritkán veszek onnan, de mikor vannak akciók onnan rendelek. Az ország több pontján van üzletük, nem tudom hogy laksz-e ilyennek a közelében, de egyszer próbáld ki. De több pizzériát is próbálj ki.

Van ahol nem olyan rossz a pizza, rá lehet fogni hogy finom, csak nagyon lisztes és nem laktat. Meg van ahol a feltét kótyog rajta, vagy nem minőségi a feltét. De ezeket ki kell tapasztalni.

2020. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Seholse Pizzeriaban a legjobb :)
2020. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pizza casa bolognában
2020. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!