Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elofordulhat hogy egy idohurok...

Elofordulhat hogy egy idohurokban vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ez a poszt kint marad e de ugy erzem a mai nap megismedlodott

Mindent ugyan ugy csinaltam mint ahogy elso alkalommal remelem reggel mar nem ugyan ez a nap lesz



2020. dec. 12. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem,csak simán unalmas az életed.
2020. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor volt olyan, h egymás után több napon is hajszálra ugyanolyan volt. Rutin, megszokás, monoton hétköznapok, nem időhurok.
2020. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jártál a P4X-639-en?

Ha igen, akkor ez időhurok!

2020. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekm is volt hasonló érzésem, de ezaz volt, hogy:

egy idegen városba mentünk ahol még életemben nem jártam és mikor beértünk éreztem mintha már voltam volna itt, és nagyjából tudtam mi hol található.

2020. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

"Jártál a P4X-639-en?"

Stargate?

:D


Amúgy nem hiszem, hogy létezne időhurok. Akkor többször egymás után ovlansád újra, amit...Amúgy nem hiszem, hogy létezne időhurok. Akkor többször egymás után ovlansád újra, amit...Amúgy nem hiszem, hogy létezne időhurok. Akkor többször egymás után ovlansád újra, amit...

2020. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Stargate?"

igen!!

az egyik legjobb rész volt :D

2020. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"Karantén, 231. nap. A mai nap ugyanolyan volt mint tegnapi és a tegnapelőtti. Azt hiszem időhurokba kerültem."
2020. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!