Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gyógyszertárban minek...

A gyógyszertárban minek köszönnek el úgy, hogy viszontlátásra?:S

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 12:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Köszönöm azoknak, akik itt kiállnak mellettem írásban. A zöld kezekre nem tartok igényt. Köszönöm.

Ffi/79.

2020. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

#12: azta beborult! Nem azt hozta a Télapó, amit kértél? :D

Lélegezz mélyeket, nyalogass el egy kis tojáslikőrt, gondolj valami szépre, és utána jobban fogod magad érezni ;) :)

2020. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak megvakulni.
2020. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Bigbenn válasza:
Megszokásból. És azért is, mert nem csak halálos betegségek elleni gyógyszerek vannak, hanem vitaminok és táplálékkiegészítők. És ha járóképes vagy, akkor nem haldoklik,tehát menjél minél többször vissza.
2020. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Akkor ez már gyógyszermaffia!
2020. dec. 28. 11:34
 16/23 anonim ***** válasza:

Jajj...most nézem, hogy törölték azt a hozzászólást, amire korábban reagáltam... hát, így elég hülyén néz ki amit írtam...bezzeg azt nem törölték...ajj...hát jó, többé nem trollkodok, ebből tanultam :)

#Kérdező: amúgy szerintem jobb, ha azzal köszön el a gyógyszerész, miután meglátja, mit írt fel nekem az orvos, hogy "Viszont látásra" mint azzal, hogy "Nyugodjon békében" :)

2020. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Zsuzs-Muzs válasza:

Nem túl nagy a repertoár, hogy elköszönéskor mit mondjunk, ha nem tegezünk valakit.

"További szép napot!", vagy hasonlók esetleg jobbak lennének.


Nem mondhatjuk azt, amit a szívünk diktál, pl. hogy: "Viszont nem látásra!", vagy "Akkor lássam a patikát,(vagy Önt) mikor a hátam közepét!", stb.

2021. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A szép napot a Fridi utálja, azt senki se használja!
2021. jan. 2. 16:14
 19/23 anonim ***** válasza:
Viszontlátásra, ez Magyarországon a legáltalánosabban elterjedt elköszönési forma. Mégis, hogy kéne elköszönniük, - Remélem, többet nem látunk!-, netán rövidebben, - Dögölj meg! -? 😂
2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A maszk alatt úgy sem értik, amit mondasz.
2021. jan. 3. 06:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!