Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez melyik univerzum?

Ez melyik univerzum?

Figyelt kérdés

Heló!

Én egy Walfa vagyok

A 24-es univerzumból jöttem. Eltévesztettem az irányt ezért vagyok most itt. Alapból a 12-es univerzumba mentem volna. De hát ezt elszartam.

Mit tanácsoltok mit csináljak?

A szuperképességem a Savhányás amivel mindenkit elsavazok.

Nem értem. Itt nincsenek képességek

De gagyi ez az univerzum.

Kitől tudok kölcsön kérni egy új unhajót? Mert az enyém széttört...ne ítélkezzetek nem vagyok szar sofőr.



#Walfa #24-es univerzum
2020. dec. 29. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező! Örülök hogy ezt a kérdést feltetted, jót nevettem rajta. Itt is vannak ám képességek, legtöbbünk pl. megismeri a szellemi fogyatékosokat, azokkal megpróbálunk kedvesek lenni, és nevetünk a legócskább poénjaikon is.


Üdv, egy földkakó.

2020. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Most a föld univerzumon vagy és ezt az oldalt gyakori kérdéseknek hívják. Ide az emberi lények kérdéseket írnak ki az élettükkel kapcsolatban. Ezen a bolygó nincsenek szuperképességek. És unhajó sincs. Itt kocsik, hajók, kerékpárok és még sok más közlekedése eszköz van, neked szerintem leghasznosabb az űrhajó lenne.
2020. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most lett kész az űrhajóm, amit egy titkos föld alatti bunkerben tárolok. Már vettem a Marson egy telket, ha gondolod mindez a tiéd lehet, csak utalj át a bankszámlámra 50.000.000 forintot és megadom a címet!
2020. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem adod kicsit olcsón azt az űrhajót? A hajtóműve sem jönne ki 50 misiből.
2020. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem most annyi elég lenne, jószívű vagyok, mindketten nyerünk rajta.
2020. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 akkor ok, így már érthető. :)
2020. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te savhányó,te vagy az Alien.Van a kert vegeben egy rozsdás 1001éves sólyom,ócsón megszámolom csak ne savazz le.
2020. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyikben. :)
2020. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia, képességek azért nincsenek, mert ez itt kérem szépen egy óvoda.
2020. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!