Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 8 giga van a gépemben, és...

8 giga van a gépemben, és kellene még 8 hogy rendesen menjenek a játékok. Hol tudok letölteni plusz memóriát? Részletek lent

Figyelt kérdés

Lenovo ideapad. Torrenten kerestem, de csak kamu volt eddig amit találtam. Van egyáltalán ilyenre lehetőség? Vagy csak 4 gigát lehet? Az is lehet, hogy a gépem nem engedi, mert rossz a gyártó vagy ilyesmi? Segítsetek légyszi


18/L



2021. jan. 9. 18:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
87%
Nem tudsz letölteni sehol. Ez egy fizikai dolog, amit a gépbe kell rakni.
2021. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%
Menj aludni, lányom. Sok volt a pia mára.
2021. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
85%

Akkor másik gépet kell letöltened, olyat amibe 2x8gb RAM van.


22F

2021. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
70%
Szóval troll. Gondoltam, de a biztonság kedvéért csak megpróbálkoztam egy válasszal.
2021. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
74%

A RAM-ot NEM letöltik, az nem egy program hanem egy hardver, egy fizikai alkatrész.


Meg kell vásárolni pl. egy szakuüzletben és beszerel(tet)ni a gépbe.

2021. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
80%

Provokatív kérdés, nem fogadja el azt a választ ami a minimális szintjén elmagyarázza ha egyáltalán tényleg kérdezni akart mert nagyon kamu szagú a dolog.

Másrészről a legritkább esetben fog jobban menni egy játék attól ha több memóriád van 8gb-nál. Sokkal meghatározóbb a cpu és gpu teljesítmény.

2021. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Azért annyira még én is értek hozzá, hogy ha kevés a memória, akkor letölti a swapot és akkor nagyon belassul. Legközelebb majd nem írom oda oda hogy L és akkor komolyan vesztek. Ez a CPU meg GPU dolog nem tudom mennyire komoly, és mennyire szivatás. Kifejtenéd?


Tudom, hogy boltban is lehet venni, de nemnagyon van pénzem, ezért gondoltam a letöltésre. Azért még várok, hátha valaki, aki igazán ért hozzá, elmondja végre érthetően, hogy hogyan kell

2021. jan. 9. 19:50
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

Ha neaggyisten ez a kérdés tényleg komoly, bár remélem hogy nem:

Elmész a boltba. Megveszed. Berakod. Mit nem lehet ezen érteni?

2021. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen memória? Honnan lehet letölteni? Én is akarom!
2021. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
68%

Swap az esetleg Linuxnál van, de ha azt tudod hogy mi, a CPU-t meg nem? Nekem ez egy kicsit nagyon gyanús.

A lényeg: vasat nem lehet letölteni, nincs értelme a további vitának.

2021. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!