Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mások is szoktak ilyen baromsá...

Mások is szoktak ilyen baromságokat álmodni, vagy csak én?

Figyelt kérdés

(Most még egyszer felrakom, mert kiszedte a rendszer a tageket.)


Tegnap este azt álmodtam (több részletből állt az álmom), hogy: először is beírtam a Google-be, hogy Nick Jonas és egy öregembert adott ki, meg ilyen vallásos/sátánista zenéket és azt írták, hogy régen így nézett ki és azok a régi zenéi voltak. Aztán kimentem a kertünkbe és a minden olyan volt, mintha leszakadt volna a talaj. A fű helyén ilyen nádasok voltak és nagyon mély víz. A garázsunk előtt, vagy mellett (nem emlékszem pontosan) volt egy beton rész, ami megmaradt. Utána beleugrottam a szakadékba és a víz eltűnt. Volt a szakadék alján egy kisebb gödör és apukám megkérdezte, hogy "Akkor most áshatom tovább?". És aztán valahogy oda jött a kutyánknak az egyik kölyke. Ennyi.


És ez még nem is a legdurvább álmom volt! :D Ti is szoktatok ilyen hülyeségeket álmodni? (Ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert tudni szeretném, hogy ki milyen hülyeségekkel szokott álmodni. XD Ha nagyon ciki, akkor persze ne osszátok meg.:))



2021. jan. 13. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nem jut eszembe semmilyen alom, de én is olyan baromságokat szoktak, hogy reggel felkelek es wtf hulye vagyok?XDD


17/L

2021. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én cukros repülő szarvasokkal álmodtam...
2021. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

Két nappal ezelőtt álmomban katonákkal lövészárokban ásogattunk, alakítottuk, közben beszélgettünk, szóba került a biliárd, mondtam, hogy én szeretek játszani, általában pool biliárdot, de imádom a snookert is.

Erre bután néztek rám, hogy mi az a snooker.


És ott, álmomban leesett, hogy nem is tudhatják, hiszen a snooker igazán 1927 után lett népszerűsítve, az első profi bajnokságokkal, régebben meg még ez a név sem igazán terjedt el, black pool, később snooker-pool néven futott.

1900 körül nevezte így először egy angol tiszt, de a név a húszas évekig nem terjed el.


Szóval álmomban rájöttem, hogy én az első világháborúban vagyok, időutazó vagyok és elszóltam magam.

És fel is ébredtem.

2021. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ne aggódj, én mindig valami brutális h*lyeséget álmodok:D

Nem is tudok választani a sok közül, maradjunk annyiban hogy voltam már evőeszköz, a rokonaim állatokká változtak, elvarázsolt kastély szerűségbe sétálgattam, kék dínókkal harcoltam, hegyi párducok elől futottam egy folyó kellős közepén, Alfaként egy vérfarkas falkából nagynéném fotózására mentem stb...

2021. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is szoktam elég nagy furcsaságokat álmodni! Például hogy egy ember egyszerre három személy! Kiskoromban azt álmodtam hogy egy férfi egyszerre Jafar (az Aladinból), Jumurdzsák(Egri csillagok), és Kond vezér! És a nagyszüleim lakásában el akarta venni öcsémnek a siltes sapkáját! Aztán meg tavaly egy nő volt egyszerre Koncz Zsuzsa, egy tanárnő az iskolánkból és egy török hastáncos, énekes a Magyar vándor c. filmől. Ez a személy ott ált a teraszunkon, kinéztem az ablakon (a teraszra) és rám mosolygott!

Meg van a Szöktetés a szerályból című opera és abban a török pasa fel akarja akasztani a főszereplőket az egyik áriában és ennek hatására azt álmodtam, hogy egy török pasának a feleségét meg akartan szöktetni, de észre vett.

Valamikor meg olyat is álmodtam, hogy rákos lettem, meghaltam újra megszülettem és megint rákos lettem, de akkor szüleim elvittek az orvoshoz és kigyógyítottak, nem haltam meg.

2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én olyanokat szoktam hogy az agyam folytatta az álmom,tudtam mi történik majd aztán felébredtem rájöttem nem is létezik

meg olyat hogy 2szer egymás után ugyanazt meg hogy mondom valakinek álmomban mit álmodtam de közben az is álom

meg hogy tudom milyen városban vagyunk de mégsem ugy néz ki ahogy,de tudom hogy ott vagyunk

2021. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ja megy hogy egy t-rexet pelenkával űztem el :D
2021. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
meg 3at álmodom átlagosan egy nap
2021. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan álmom is, ez inkább rémálom, de sötétedés után jöttem haza Egerből és épphogy megérkeztem a végállomásra, ahol szoktam leszállni, a buszsofőr átváltozott vérfarkassá! Leszálltam a buszról, azt hittem fog ott valaki várni engem a buszmegben, de nem. Így hát egyedül kellett haza mennem a sötétben! Mondjuk az a buszmegálló ugyanabban az utcában van, ahol lakom, tehát nem volt hosszú táv. Attól féltem nagyon, hogy nehogy egy kóbor kutya megtámadjon! Érdekes módon a vérfarkast el is felejtettem. Ha jól emlékszem végül is vissza változott emberré.
2021. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egy furcsa álom: Jézus élete című filmben egy kereszt aljára voltam odanilincselve. Nem tudom, hogy Jézuséhoz-e? Vagy valamelyik másik emberéhez, akit vele együtt feszítettek fel, de elég fura álmaim nekem is vannak!🤣
2021. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!